Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4861 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4680 тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
тармақшасында:
кірістер-
"3 008 247" сандары "3 030 214" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 527 705" сандары "2 549 672" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасында:
шығындар –
"3 039 832" сандары "3 061 799" сандарымен ауыстырылсын.
8 тармақ келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
12 500 мың теңге – экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге;
9 тармақ келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
18 194 мың теңге – "Қарғалы ауданы Қосестек ауылында су құбыры желісінің құрылысы" жобасына жобалық – сметалық құжаттама дайындауға.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшасы осы шешімдегі 1 және 2 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Н.Смолинец Н.Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 17 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 373 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2016 года № 4861. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года №373 "О бюджете Каргалинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4680, опубликованное 24 февраля 2016 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 008 247" заменить цифрами "3 030 214",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 527 705" заменить цифрами "2 549 672";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 039 832" заменить цифрами "3 061 799".
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
12 500 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности;
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
18 194 тысяч тенге – на разработку проектно – сметной документации к проекту "Строительство водопроводных сетей в селе Кос-Истек Каргалинского района".
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
маслихата маслихата
Н.Смолинец Н.Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 12 апреля 2016 года №17
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2015 года №373
Бюджет Каргалинского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы