2016 жылға Қобда ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірде № 4842 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 26.08.2016 № 37 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылға Қобда ауданының ауылдық елдi мекендерінде тұратын және жұмыс істейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен бір жолғы 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Аудандықмәслихаттың хатшысы
Г.БАЛГАРИНА Ж.ЕРҒАЛИЕВ

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Хобдинского района на 2016 год
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 24 марта 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 апреля 2016 года № 4842. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
Сноска. Заголовок решения в редакции – решения маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 26.08.2016 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развитии агропромышленного комплекса и сельских территорий" Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населеных пунктах Хобдинского района на 2016 год, единовременно в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей, за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районногомаслихата
Г.БАЛГАРИНА Ж.ЕРГАЛИЕВ