Қобда ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 115 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 4895 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қобда аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қобда ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Елеусіноваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Жүсібалиев
Қобда ауданы әкімдігінің
"12" сәуір 2016 ж. № 115
қаулысымен бекітілді
Қобда ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, город)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1
Қобда ауданы
744
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
31300
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Хобдинскому району
Постановление акимата Хобдинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2016 года № 4895. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Хобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевного финансирования и родительской платы на 2016 год по Хобдинскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Елеусинову.
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Джусибалиев
Утверждено постановлением
акимата Хобдинского района
от "12" апреля 2016 г. № 115
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования в месяц и родительской платы по Хобдинскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Мини-центры с неполным днем пребывания при школе
Мини-центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центры с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Хобдинский район
744
Продолжение таблицы:
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Мини-центры с неполным днем пребывания при школе
Мини-центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центры с неполным днем пребывания самостоятельный
Городской местности
Сельской местности
Городской местности
Сельской местности
Городской местности
Сельской местности
31300
Продолжение таблицы:
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Мини-центры с неполным днем пребывания при школе
Мини-центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центры с неполным днем пребывания самостоятельный