"2016-2018 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 47 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5157 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 "2016-2018 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4700 тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпанда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"3 702 048,0" деген цифрлар "3 701 292,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"3 341 972,9" деген цифрлар "3 341 216,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"3 704 859,9" деген цифрлар "3 704 103,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
бесінші абзацта:
"5 500" деген цифрлар "4 744" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрағасы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ж.АТАМҰРАТОВА Ж.ЕРҒАЛИЕВ
2016 жылғы "2" желтоқсандағы
№ 47 Қобда аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 227 Қобда аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған Қобда ауданның бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении бюджета Хобдинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 2 декабря 2016 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2016 года № 5157. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении бюджета Хобдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4700, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Қобда") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "3 702 048,0" заменить цифрами "3 701 292,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "3 341 972,9" заменить цифрами "3 341 216,9";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "3 704 859,9" заменить цифрами "3 704 103,9";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "5 500" заменить цифрами "4 744";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.АТАМУРАТОВА Ж. ЕРГАЛИЕВ
Приложение к
решению Хобдинского
районного маслихата
от 2 декабря 2016 года № 47
Приложение 1 к
решению Хобдинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 227
Бюджет Хобдинского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4916,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1342,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19950,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19950,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19530,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
320,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
295398,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
201771,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8015,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1040,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6975,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4816,8
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4816,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18285,8
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
18285,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
170654,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
66404,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
92990,1
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
3827,6
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
7432,4
2
Коммуналдық шаруашылық
57234,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44139,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
12874,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
18073,4
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
13191,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13095,1
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

4916,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1342,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19950,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19950,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19530,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
320,0
021
Капитальные расходы государственного органа
100,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
295398,8
1
Жилищное хозяйство
201771,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8015,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1040,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6975,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4816,8
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4816,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
18285,8
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18285,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
170654,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
66404,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
92990,1
074
Развитие и (или) сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
3827,6
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
7432,4
2
Коммунальное хозяйство
57234,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44139,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12874,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
18073,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13191,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13095,1
005
Развитие коммунального хозяйства