Мәртөк ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 402 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қарашада № 5120 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 30.05.2019 № 206 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мәртөк ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Барбосыновқа жүктелсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мартукскому району
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 28 сентября 2016 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 ноября 2016 года № 5120. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 30 мая 2019 года № 206
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 30.05.2019 № 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мартукскому району.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Барбосынова Н.

3. Осы қаулы оның алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Н. Қалауов
"Келісілді"
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысының
міндетін атқарушы Д. Аманов
"28" қыркүйек 2016 жылы
Мәртөк ауданы әкімдігінің 28 қыркүйек 2016 жылғы № 402 қаулысымен бекітілген
Мәртөк ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдары индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-МА-78
Мәртөк-Дмитриевка-Полтавка

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов
"Согласовано"
Исполняющий обязанности руководителя
ГУ "Управления пассажирского транспорта и
автомобильных дорогАктюбинской области" Д. Аманов
"28" сентября 2016 года
Утвержден постановлением акимата Мартукского района от 28 сентября 2016 года № 402
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мартукскому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-МА-78
Мартук-Дмитриевка-Полтавка