"Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 4809 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 "Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 тіркелген, 2016 жыл 4 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"10 761 166" деген сандары "10 773 872" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"1 961 166" деген сандары "1 973 872" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"10 761 166" деген сандары "10 829 504,7" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасында
қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо
"68 500" деген сандары "45 500" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы
"-7 763" деген сандары "- 63 395,7" деген сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"7 763" деген сандары "63 395,7" деген сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"1 588 171" деген сандары "1 598 877" сандарына ауыстырылсын.
3) 9 тармақта:
"194 779" деген сандары "196 779" сандарына ауыстырылсын.
4) 10 тармақта:
"176 000" деген сандары "14 656" сандарына ауыстырылсын.
5) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 марта 2016 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 марта 2016 года № 4809. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "10 761 166" заменить цифрами "10 773 872";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 961 166" заменить цифрами "1 973 872";
в подпункте 2)
затраты
цифры "10 761 166" заменить цифрами "10 829 504,7";
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "68 500" заменить цифрами "45 100";
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры "- 7 763" заменить цифрами "- 63 395,7";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры "7 763" заменить цифрами "63 395,7".
2) в пункте 8:
цифры "1 588 171" заменить цифрами "1 598 877".
3) в пункте 9:
цифры "194 779" заменить цифрами "196 779".
4) в пункте 10:
цифры "176 000" заменить цифрами "14 656".
5) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

9 008,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 734,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
128 121,0
1
Ауыл шаруашылығы
41 494,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6 019,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6 019,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 475,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 771,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 530,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 674,0
6
Жер қатынастары
14 724,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 724,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 274,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
71 903,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
71 903,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 903,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 148,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 148,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 148,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 698,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
31 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

9 008,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 734,0
006
Капитальные расходы государственного органа
660,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
128 121,0
1
Сельское хозяйство
41 494,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6 019,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 019,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 475,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
23 771,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 530,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 674,0
6
Земельные отношения
14 724,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 724,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 274,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
450,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
71 903,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
71 903,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 903,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 148,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 148,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 148,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 698,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
31 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа