"Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 қарашадағы № 50 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 5131 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 "Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 тіркелген, 2016 жылдың 4 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер -
"11 848 571" деген сандары "11 811 118,9" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 048 571" деген сандары "3 011 118,9" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар -
"11 904 203,7" деген сандары "11 866 751,6" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
"1 425 521" деген сандары "1 389 068,9" сандарына ауыстырылсын;
9 тармақта:
"1 414 820" деген сандары "1 415 820" сандарына ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мұғалжар ауданы Темір мост бекетінің кентішілік газ құбырларының құрылысы" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізумен қатар жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге – 1 000,0 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 4 ноября 2016 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2016 года № 5131. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры "11 848 571" заменить цифрами "11 811 118,9";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "3 048 571" заменить цифрами "3 011 118,9";
в подпункте 2)
затраты -
цифры "11 904 203,7" заменить цифрами "11 866 751,6";
в пункте 8:
цифры "1 425 521" заменить цифрами "1 389 068,9";
в пункте 9:
цифры "1 414 820" заменить цифрами "1 415 820";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство внутрипоселкового газопровода станции Темир мост Мугалжарского района" - 1 000,0 тысяч тенге;".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

93 300,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 970,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 497,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 141,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 729,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 467,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 831,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 831,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 336,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
950,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 095,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
450,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
675 486,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
404 325,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 110,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14 110,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 847,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 847,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 454,9
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12 454,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 941,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
10 491,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
29 100,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 582,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 768,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
330 973,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
405,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
313 456,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

93 300,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 970,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 497,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 141,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 729,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
12 467,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 831,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 831,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 336,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
950,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 095,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
450,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
675 486,9
1
Жилищное хозяйство
404 325,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 110,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 110,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 847,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 847,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 454,9
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2021
12 454,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 941,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 491,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
29 100,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 582,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 768,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
330 973,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
405,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
313 456,0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

2016 жылғы 4 қарашадағы № 50 шешіміне
2 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 шешіміне
5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттарының 2016 жылға бюджеттік бағдарламалары
№ р/н
қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
1
Қандыағаш қалалық округі

от 4 ноября 2016 года № 50
Приложение 5
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 257
Бюджетные программы аппаратов акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год
№ п/н
наименование городских, сельских округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
1
Кандыагашский городской округ