"Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 наурыздағы № 329 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 наурызда № 4801 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4691 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 385 563" сандары "4 755 563" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 013 563" сандары "1 383 563" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 385 563" сандары "4 779 094,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 16 111" сандары "- 39 642,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "16 111" сандары "39 642,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 03 марта 2016 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2016 года № 4801. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 385 563" заменить цифрами "4 755 563", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 013 563" заменить цифрами "1 383 563";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 385 563" заменить цифрами "4 779 094,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 16 111" заменить цифрами "- 39 642,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "16 111" заменить цифрами "39 642,8";
2) пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания: