"Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 қарашадағы № 52 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 5135 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4691 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 937 182" сандары "5 136 677,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "3 364 061" сандары "3 399 807" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша "2 939" сандары "2 213,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "1 565 182" сандары "1 729 656,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 960 713,8" сандары "5 160 208,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "274 022" сандары "276 627" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша "289 726" сандары "292 331" сандарымен
ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 297 553,8" сандары "- 300 158,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "297 553,8" сандары "300 158,8" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"38 734" сандары "51 695" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"793 221" сандары "808 221" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 7 936 мың теңге;
9 тармақта:
"31 815" сандары "48 471" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
алтыншы абзацта:
"14 830" сандары "15 200,7" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"370 000" сандары "485 733" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына 5 939 мың теңге;
мемлекеттік органдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 2 500 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 04 ноября 2016 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2016 года № 5135. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 937 182" заменить цифрами "5 136 677,1", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "3 364 061" заменить цифрами "3 399 807";
неналоговым поступлениям цифры "2 939" заменить цифрами "2 213,4";
поступлениям трансфертов цифры "1 565 182" заменить цифрами "1 729 656,7";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 960 713,8" заменить цифрами "5 160 208,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "274 022" заменить цифрами "276 627", в том числе по:
бюджетным кредитам цифры "289 726" заменить цифрами "292 331";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 297 553,8" заменить цифрами "- 300 158,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "297 553,8" заменить цифрами "300 158,8";
в пункте 8:
во втором абзаце:
цифры "38 734" заменить цифрами "51 695";
в четвертом абзаце:
цифры "793 221" заменить цифрами "808 221";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на создание цифровой образовательной инфраструктуры 7 936 тысяч тенге;
в пункте 9:
цифры "31 815" заменить цифрами "48 471";
в пункте 10:
в шестом абзаце:
цифры "14 830" заменить цифрами "15 200,7";
в седьмом абзаце:
цифры "370 000" заменить цифрами "485 733";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на капитальные расходы подведомственных государственных организаций культуры 5 939 тысяч тенге;
на услуги по обеспечению деятельности государственных органов 2 500 тысяч тенге;