Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 295 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4818 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 104 және 106 бабтарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 4 және 11 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 826 710" деген сандар "2 876 542" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 558 648" деген сандар "2 608 480" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 826 710" деген сандар "2 884 117,3" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"16 785,1" деген сандар "16 785" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"8 666,9 " деген сандар "8667" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-16 785,1" деген сандар "-24 360,3" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"16 785,1" деген сандар "24 360,3" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 7 тармақ:
мынадай мазмұндағы бесінші, алтыншы және жетінші абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 марта 2016 года № 4818. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 104 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № 272 (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4701, опубликованное 4 и 11 февраля 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 826 710" заменить цифрами "2 876 542";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 558 648" заменить цифрами "2 608 480";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 826 710" заменить цифрами "2 884 117,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "16 785,1" заменить цифрами "16 785";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "8666,9" заменить цифрами "8667";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-16 785,1" заменить цифрами "-24 360,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "16 785,1" заменить цифрами "24 360,3";
2) пункт 7:
дополнить абзацами шестым, седьмым и восьмым следующего содержания:

"білім беру обьектілерін салу және реконструкциялауға – 8 390 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу – 40 442 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу – 1 000 мың теңге".
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"8 390 тысяч тенге – на строительство и реконструкция обьектов образования;
40 442 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
1 000 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры".
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.