Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 38 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 5018 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 4 және 11 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"2 900 570" деген сандар "2 906 704,3" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша:
"2 632 508" деген сандар "2 638 642,3" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 4 июля 2016 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2016 года № 5018. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № 272 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4701, опубликованное 4 и 11 февраля 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "2 900 570" заменить цифрами "2 906 704,3";
в том числе по:
поступлениям трансфертов:
цифры "2 632 508" заменить цифрами "2 638 642,3";
в подпункте 2):
затраты:

"2 908 145,3" деген сандар "2 914 279,3" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: И. Бергалиев
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 4 шілдедегі № 38 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешіміне № 1 қосымша
2016 жылға арналған Ойыл ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

цифры "2 908 145,3" заменить цифрами "2 914 279,3";
2) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: И. Бергалиев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 4 июля 2016 года № 38
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272
Бюджет Уилского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы