"Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 26 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 4968 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4678 болып тіркелген, 2016 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 194 228" деген цифрлар "5 309 625,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 167 228" деген цифрлар "1 282 625,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 209 436,3" деген цифрлар "5 324 833,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары, оның ішінде сатып алуға: Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру коммуналдық мемлекеттік мекемесіне – 1 657,0 мың теңге;
Хромтау қаласындағы Әйтеке би көшесіндегі автомобиль жолдарының күрделі жөндеу жұмыстарын аяқтауға – 86 040,0 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 июня 2016 года № 4968. Срок действия решения - до 1 января 2017 года.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4678, опубликованное 21 января 2016 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 194 228" заменить цифрами "5 309 625,4";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 167 228" заменить цифрами "1 282 625,4";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 209 436,3" заменить цифрами "5 324 833,7".
2) пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций, в том числе на приобретение: на коммунальное государственное учреждение дополнительного образования детей и юношества по спорту – 1 657,0 тысяч тенге;
на завершение капитального ремонта автомобильной дороги по улице Айтеке би в городе Хромтау – 86 040,0 тысяч тенге.

3) "Су құбырын қайта жаңарту желілерінің жобасына" Хромтау ауданының Табантал ауылына жобалық - сметалық құжаттама әзірлеуге – 14 188,0 мың теңге." деген абзац "Хромтау ауданының Табантал ауылының "Су құбырларының желілерін қайта жаңғырту" жобасының жобалық - сметалық құжаттамасын әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 14 188,0 мың теңге." деген абзацпен ауыстырылсын.
4) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3) абзац "на разработку проектно – сметной документации в село Табантал Хромтауского района к "Проекту реконструкции водопроводных сетей" - 14 188,0 тысяч тенге." заменить абзацем "на разработку проектно – сметной документации проекта "Реконструкция водопроводных сетей" и проведения государственной экспертизы села Табантал Хромтауского района - 14 188,0 тысяч тенге.".
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.