"Шалқар ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 7 ақпандағы № 06 Шалқар ауданы әкімінің шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 01 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4707 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Шалқар ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 06 "Шалқар ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 наурыздағы "Шалқар" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
2016 жылдың 15 қаңтарында
Шалқар аудандық сайлау
комиссия төрағасының
міндетін атқарушы
М. Бисенов
Шалқар ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 01 шешіміне қосымша
Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 06 шешіміне қосымша
Шалқар ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 485 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Карагулин көшесі, № 19,
"ІдірісҮргенішбаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон: 27-3-27.
МПС көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100;
Карагулин көшесі: № 1, la, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Елубай Ерімбетов көшесі: № 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 6, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Құлетов Ораз көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Жилкооперация көшеci: № 4/2, 4/4, 4/6, 4/7, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/5, 6/6, 7/1, 7/3, 7/5, 7/8, 8/2, 8/3, 8/6, 8/7, 9/1, 9/3, 9/6, 9/8, 10/1, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 11/2, 11/3, 11/6, 11/7,
Жағал Таушанов көшесі: № 1, 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков на территории Шалкарского района"
Решение акима Шалкарского района Актюбинской области от 18 января 2016 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2016 года № 4707.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков на территории Шалкарского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3786, опубликованное 13 марта 2014 года в районной газете "Шалқар"), следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Данағұлов
СОГЛАСОВАНО:
15 января 2016 года
исполняющий обязанности председателя
Шалкарской районной
избирательной комиссии
М. Бисенов
Приложение к решению акима Шалкарского района от 18 января 2016 года № 01
Приложение к решению акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 06
Избирательные участки на территории Шалкарского района
Избирательный участок № 485
город Шалкар, улица Карагулина, № 19,
государсвтенное учреждение "Средняя школа имени Идириса Ургенишбаева", телефон: 27-3-27.
Улица МПС: № 2 , 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100;
улица Карагулина: № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Елубая Еримбетова: № 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 6, 5/2,7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Кулетов Ораза: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1 1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Жилкооперация: № 4/2, 4/4, 4/6, 4/7, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/5, 6/6, 7/1, 7/3, 7/5, 7 /8, 8/2, 8 /3, 8/6, 8/7, 9/1, 9/3, 9/6, 9/8, 10/1, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 11/2, 11/3, 11/6, 11/7;
улица Жагала Таушанова: № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 3 2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;

1 май көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Батақтың Сарысы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 50, 52, 54, 56;
Жамбыл көшеci: № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
Абай көшеci: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Алтынсарин көшеci: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 24, 26, 28, 32;
Смағұл Маманов көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,11;
Жылкаман батыр көшеci: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10,
Достан би көшеci: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Сержан Жаманқұлов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
№ 486 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Кәсіпкерлік көшеci, № 12,
"Шалқар аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, телефон: 27-3-78.
М.Әуезов көшеci: № 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 60, 71;
Т.Ахтанов көшеci: № 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Амангелді көшеci: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 59, 62, 63, 64, 65, 66;
Достан би көшесі: № 31, 32, 34, 36, 40;
Елубай Ерімбетов көшесі: № 13, 15;
Байқазақ батыр көшесі: № 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21.
№ 487 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Әлиби Жангелдин көшесі, № 93,
"№ 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон: 27-2-12.
Галатудин Резванов көшесі: № 1а, 2, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 56/1, 58/1, 58/2, 58/2а, 60/1, 60/1а, 60/2, 61, 62/1, 62/3, 62/4;
В.Цеханович көшесі: № 54а, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 64, 81;
Есенгелді Батырғарин көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2;
И.Р.Доценко көшесі: № 68/1, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 78, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 93, 95, 97;
Әліби Жангелдин көшесі: № 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1а, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;

улица 1 мая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Батактын Сарысы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Жамбыла: № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
улица Абая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Алтынсарина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 32;
улица Смагула Маманова: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Жылкаман батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Достан би: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Сержана Жаманкулова: №1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 486
город Шалкар, улица Касипкерлик, № 12,
Государственное комунальное казенное предприятие "Шалкарский аграрно-технический колледж", телефон: 27-3-78.
Улица М. Ауезова: № 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 60, 71;
улица Т. Ахтанова: № 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Байказак батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21;
улица Амангелди, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 59, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Достан би: № 31, 32, 34; 36, 40;
улица Елубая Еримбетова: № 13,15.
Избирательный участок № 487
город Шалкар, улица Алиби Жангелдина, № 93,
Государственное учреждение "Средняя школа № 6", телефон: 27-2-12.
Улица Галатудин Резванова: № 1а, 2, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 56/1, 58/1, 58/2, 58/2а, 60/1, 60/1а, 60/2, 61, 62/1, 62/3, 62/4;
улица В.Цехановича: № 54а, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 64, 81;
улица Есенгелди Батыргарина: № 2, 4, 6, 8, 10, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2;
улица И.Р.Доценко: № 68/1, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 78, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 93, 95, 97;
улица Алиби Жангелдина: № 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1а, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;

Жаңа құрылыс тұйығы: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Мөңке би көшесі: № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 87, 89, 88, 88а, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105а, 107; Жалмағанбетов Тәңірберген көшесі: № 40, 42, 44, 46, 48, 53, 53/5, 55, 55а, 57, 59, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/8, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 78, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/2, 85/9, 87, 89/1, 89/2, 91/2, 91/3, 93/3, 93/2;
Қарашоқат көшесі: № 1а, 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54;
Шілікті көшесі: № 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/11, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18;
Тұмалыкөл көшесі: № 1, 3, 5;
Шуақ көшесі: № 14а.
№ 488 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Карагулин көшесі, № 9,
"Шалқар аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Влидимир Цеханович атындағы № 1 балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 27-2-11.
Карагулин көшесі: № 11/2, 11/4, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/12, 11/13, 11/13б, 11/14, 11/14а, 11/15, 11/15а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/5а, 13/7, 13/9б, 13/9в, 13/10, 13/11, 13/11а, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15а, 13/16, 13/17а, 13/17б, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/22б, 13/23, 13/24, 78/1, 78/3, 80, 84, 88, 90;
В.Цеханович көшесі: №1, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 128/1, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 132/2а;
МПС көшесі: № 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/9, 106/10, 106/11, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/16, 108/1, 108/3, 108/4, 108/5, 108/6, 108/8, 108/9, 108/10, 108/11, 108/12, 108/13, 108/14, 108/15, 108/16;
Задагерей Мұстафин көшесі: № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Питомник тұйығы, № 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/3, 30/2, 32/1, 32/3, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 42/3, 42/2а, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 129/1;
И.Р.Доценко көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Т.Ахтанов көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Арал көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
М.Достанұлы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;

переулок Жана курылыс: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Монке би: № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 87, 89, 88, 88а, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105а, 107;
улица Жалмаганбетов Танирбергена: № 40, 42, 44, 46, 48, 53, 53/5, 55, 55а, 57, 59, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/8, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 78, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/2, 85/9, 87, 89/1, 89/2, 91/2, 91/3, 93/3, 93/2;
улица Карашокат: № 1а, 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9,10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54;
улица Шиликти: № 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/11, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18;
улица Тумалыкол: № 1, 3, 5;
улица Шуак: № 14а.
Избирательный участок № 488
город Шалкар, улица Карагулина, № 9,
Коммунальное государственное учреждение "Спортивная школа № 1 имени Владимира Цехановича" государственного учреждения "Шалкарский районный отдел физической культуры и спорта", телефон: 27-2-11.
Улица Карагулина: № 11/2, 11/4, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/12, 11/13, 11/13б, 11/14, 11/14а, 11/15, 11/15а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/5а, 13/7, 13/9б, 13/9в, 13/10, 13/11, 13/11а, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15а, 13/16, 13/17а, 13/17б, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/22б, 13/23, 13/24, 78/1, 78/3, 80, 84, 88, 90;
улица В.Цехановича: № 1, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 128/1, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 132/2а;
улица МПС: № 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/9, 106/10, 106/11, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/16, 108/1, 108/3, 108/4, 108/5, 108/6,108/8, 108/9, 108/10, 108/11, 108/12, 108/13, 108/14, 108/15, 108/16;
улица Задагерей Мустафина: № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
переулок Питомник: № 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/3, 30/2, 32/1, 32/3, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 42/3, 42/2а, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 129/1;
улица И.Р.Доценко: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Т.Ахтанова: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
улица Арал. № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица М. Достанулы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;

Завод көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 10, 12, 14;
Есегелді Батыргарин көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Әліби Жангелдин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
Мөңке би көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85;
Жалмағанбетов Тәңірберген көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/11, 35/12, 35/14, 35/15, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 41, 43, 44а, 44/2, 45, 47, 49а, 49/1, 49/2, 51, 53а, 63/3, 63/8;
Сержан Жаманқұлов көшесі: № 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
Жылқаман батыр көшесі: № 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 58, 60;
Смағұл Маманов көшесі: № 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52;
Шоқысу тұйығы: № 4, 5, 7, 7/1;
Достан би көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28.
№ 489 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Ю.А.Гагарин көшесі, № 27,
"Аліби Жангелдин атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон: 21- 1- 45.
Н.Жақсыбаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43;
А.С.Пушкин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52;
Әбдіғали Төлегенов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39;
Әли Құрманов көшесі: № 1, 1в, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 14, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;

улица Заводская: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 10, 12, 14;
улица Есенгелди Батыргарина: № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Алиби Жангелдина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Монке би: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Жалмаганбетов Танирбергена: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/11, 35/12, 35/14, 35/15, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 41, 43, 44а, 44/2, 45, 47, 49а, 49/1, 49/2, 51, 53а, 63/3, 63/8;
улица Сержана Жаманкулова: № 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
улица Жылкаман батыра: № 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 58, 60;
улица Смагула Маманова: № 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52;
переулок Шокысу: № 4, 5, 7, 7/1;
улица Достан би. № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 489
город Шалкар, улица Ю.Гагарина, № 27,
Государственное учреждение "Средняя школа имени Алиби Жангелдина",
телефон: 21-1-45.
Улица Н.Жаксыбаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 1 1, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43;
улица А.С.Пушкина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Абдигали Толегенова. № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39;
улица Али Курманова: № 1, 1в, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 11, 13, 15, 17, 24, 26, 28, 30, 32, 34;

Мектеп көшесі: № 1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 31;
Т.Алдияров көшесі: № 1, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а;
Әбибулла Биекенов көшесі: № 1, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7,7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18,19, 21, 22, 24, 26, 28, 29/1, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/14, 29/15, 29/16, 29/17, 29/18, 29/19, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 45б, 45г, 46,47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/4, 52, 53/1, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 58, 64, 66, 68, 70, 72;
Ю.А.Гагарин көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
Әзберген Мұңайтбасұлы көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34;
Москва көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Дәулет Үмбетжанұлы көшесі: № 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47;
Ақтөбе көшесі: №1, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41;
Жаңа көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Имамадин Тұрғанбаев көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 40;
Құлқай ата көшесі: № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23а, 25, 27;
Қайдауыл Едігеұлы көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63;
Тәжірибе көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 41, 42, 44;
Ерлан Ниязов көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Ұлы Борсық көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 55а; Жолмаш Мекебаев көшесі: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;

улица Мектеп: № 1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 15, 31; 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20;
улица Т.Алдиярова: № 1, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а;
улица Абиболла Биекенова: № 1, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29/1, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/14, 29/15, 29/16, 29/17, 29/18, 29/19, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 45б, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/4, 52, 53/1, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 58, 64, 66, 68, 70,72;
улица Ю.А.Гагарина: № 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Азбергена Мунайтбасулы: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34;
улица Москва: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Даулет Үмбетжанулы: № 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Актобе: № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Жана: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Имамадин Турганбаева: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Кулкай ата: № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23а, 25, 27;
улица Қайдауыл Едигеулы: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63;
улица Тажирибе: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Ерлан Ниязова: № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Улы Борсык: № 1/1, 1 /2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 55а;
улица Жолмаша Мекебаева: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;

М. Сыдықұлы көшесі: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24;
Әлия Молдағұлова көшесі: № 61;
І.Үргенішбаев көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37а, 39;
Алшын Қаражігіт би көшесі: № 31, 33, 35, 39, 41;
Мұзбел көшесі: № 7.
№ 490 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Вокзал маңы көшесі, № 65,
"№ 5 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон: 22-2-99.
Галатудин Резванов көшесі: № 1, 1/1, 1/1а, 1/2, 1а/2, 2, 2 а, 3, 4, 5а, 11а, 13, 39, 101/1, 101/2;
Жаңа құрылыс көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8,8/1, 8/2;
МПС көшесі: № 1/1, 1/2, 1/4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 7/2, 7/3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69а/1, 69а/4, 69д/2, 69д/3, 69д/4, 71, 73, 77, 79, 81;
Өртшілер көшесі: № 1, 1а, 3, 4, 5;
Тоқымашылар тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 10а, 12а, 13, 14;
Желтоқсан көшесі: № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 26, 27, 30/12, 31, 75, 79;
М.Шыманұлы көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 21;
Титов көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16;
Электр тұйығы: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12;
Ульянов тұйығы: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9;
Қарағұл Қонақбайұлы көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
І.Үргенішбаев көшесі: № 1, 3, 5;
Ақтан Ақайұлы көшесі: № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Достық тұйығы: № 1, 2, 3, 4;
Борсық көшесі: № 1, 3, 5, 7;
Желтоқсан көшесі: № 28, 30;
Борсық тұйығы: № 6.
№ 491 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Өтеген Сейітов көшесі, № 34,
"№ 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-3-73.
Т.Шойғарин көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 33;
Рафиков көшесі: № 32;
Н.Қобландин көшесі: № 1, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10/2, 10/1, 11, 13, 14/1, 14/3, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 53, 53/2, 53/3, 57, 59/1, 59/2, 63, 63/1, 65/1, 65/2, 65/3;
Өтеген Сейітов көшесі. № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 29, 30, 31;
Бисенов Өнербай тұйығы: № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 46;
Қара өткел көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4/1, 4/3, 6, 83/2, 83/3, 83/4, 85/1, 85/2;

улица М.Сыдыкулы: № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24;
улица Алия Молдагуловой: 61;
улица И. Ургенишбаева: № 33, 34, 35, 36, 37а, 39;
улица Алшын Каражигит би: № 31, 33, 35, 39, 41;
улица Музбел: № 7.
Избирательный участок № 490
город Шалкар, улица Вокзал маңы № 65,
Государственное учреждение "Средняя школа № 5", телефон: 22-2-99.
Улица Галатудин Резванова: № 1, 1/1, 1/1а, 1/2, 1а/2, 2, 2 а, 3, 4, 5а, 11а, 13, 39, 101/1, 101/2;
улица Жана курылыс: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2;
улица МПС: № 1/1, 1/2, 1/4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 7/2, 7/3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69а/1, 69а/4, 69д/2, 69д/3, 69д/4, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Ортшилер: № 1, 1а, 3, 4, 5;
переулок Токымашылар: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 10а,12а,13, 14;
улица Желтоксан: № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23,25, 26, 27, 30/12, 31, 75, 79;
улица М.Шыманулы: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 21;
улица Титова: № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок Электр: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12;
переулок Ульянова: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9;
улица Карагул Конакбайулы: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
улица И. Ургенишбаева: № 1, 3, 5;
улица Актан Акайул:, № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10,12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,
переулок Достык: № 1, 2, 3, 4;
улица Борсык: № 1, 3, 5, 7;
улица Желтоқсан: № 28, 30;
переулок Борсык: № 6.
Избирательный участок № 491
город Шалкар, улица Отеген Сейитова, № 34,
государственное учреждение "Средняя школа № 4", телефон: 21-3-73.
Улица Т.Шойгарина: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 33;
улица Рафикова: № 32;
улица Н.Кобландина: № 1, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10/2, 10/1, 11, 13, 14/1, 14/3, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 53, 53/2, 53/3, 57, 59/1, 59/2, 63, 63/1, 65/1, 65/2, 65/3;
улица Отеген Сейитова: № 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 29, 30, 31;
переулок Бисенова Онербай: № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 46;
улица Кара откел: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4/1, 4/3, 6, 83/2, 83/3, 83/4, 85/1, 85/2;

МПС көшесі: № 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.
№ 492 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Мырзағұл Шыманұлы көшесі, № 23, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазанғап Тлепбергенұлы атындағы Шалқар аудандық саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон: 21-7-71.
Төлеу Басенов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5 , 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
Бегежан Сүлейменов көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 17д, 19, 21, 21д, 23, 24, 24д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
М.Сыдықұлы көшесі: № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32;
Есет Көтібарұлы көшесі: № 1, 2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37/1, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 82;
Әйтеке би көшесі: № 1, 2/3, 2/4, 2/2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 32, 33/1, 33/2, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52/1, 52/4, 52/5, 53/1, 53/2, 54/7, 55, 57, 57а, 59;
М.Шыманұлы көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
Ұран Бақтыбай көшесі: № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
Қарағұл Қонақбайұлы көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 53, 53а, 55;
Мәуміт батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30;
Желтоқсан көшесі: № 12, 14, 16, 22;
Жаржан Жармағанбетов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
Достық тұйығы: №8, 10, 12;
Көл тұйығы: № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Клуб тұйығы: № 6, 8;
І.Үргенішбаев көшесі: №7, 9, 13/1, 13/2, 11, 13/7, 13/15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2;
Әлия Молдагулова көшесі: № 35, 37, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Алшын Қаражігіт би көшесі: № 29, 3.
№ 493 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы көшесі, № 130,
"№ 2 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-4-44.
Қарағұл Қонақбайұлы көшесі: № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 119/1, 120, 121/1, 121/2, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134а, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154, 155, 157, 159, 165, 169, 171;

Улица МПС: № 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.
Избирательный участок № 492
город Шалкар, улица Мырзагул Шыманулы, № 23,
Государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальная школа имени Казангапа Тлепбергенулы Шалкарского района" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-7-71.
Улица Толеу Басенова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 26, 28, 30, 31, 33, 35 ,39, 41, 43;
улица Бегежан Сулейменова: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 17д, 19, 21, 21д, 23, 24, 24д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
улица М. Сыдыкулы: № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Есет Котибарулы: № 1, 2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37/1, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 82;
улица Айтеке би: № 1, 2/3, 2/4, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 32, 33/1, 33/2, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52/1, 52/4, 52/5, 53/1, 53/2, 54/7, 55, 57, 57а, 59;
улица М.Шыманулы: № 2, 4 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 26а,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Уран Бактыбай: № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
улица Карагула Конакбайулы: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 53, 53а, 55;
улица Маумит батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30;
улица Желтоксана: № 12, 14, 16, 22;
улица Жаржана Жармаганбетова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
переулок Достық: № 8, 10, 12;
переулок Кол: № 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
переулок Клуб: № 6, 8;
улица И.Ургенишбаева: № 7, 9, 13/1, 13/2, 11, 13/7, 13/15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2,
улица Алия Молдагуловой: № 35, 37, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Алшын Каражигит би: № 29, 31.
Избирательный участок № 493
город Шалкар, улица Есет Котибарулы, № 130,
Государственное учреждение "Школа-гимназия № 2", телефон: 21-4-44.
Улица Карагула Конакбайулы: № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 119/1, 120, 121/1, 121/2, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134а, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154, 155, 157, 159, 165, 169, 171;

Ақтан Ақайұлы көшесі: № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
І.Үргенішбаев көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 16, 20;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
Әлия Молдағулова көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Есет Көтібарұлы көшесі: № 49, 51, 51а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 93/1, 93/2, 93/3, 93/4, 94, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 97/4, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 101, 102, 103, 104, 107, 108/1, 108/2, 111, 112, 113/1, 113/2, 115, 116, 117/1, 117/2, 117/3, 117/4, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134а, 134/1, 134/2, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
Әйтеке би көшесі: № 56/1, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136,138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 152, 154а, 154б, 156, 158, 162, 164, 71, 114, 137, 152а, 160, 166;
М.Шыманұлы көшесі: № 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 106/1, 1 06/2, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 124, 124а, 126а, 128, 128а, 130, 132, 134, 136;
Қуандық Ақшолақов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14;
Алшын Қаражігіт би көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 27, 28, 30;
Көл жағалауы көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қазанғап көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
Н. Юсупов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
Жұмабек Дүйісов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;

улица Актан Акайулы: № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
улица И.Ургенишбаева: № 2, 4, 6, 8, 10, 16, 20;
улица Бейбитшилик: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
улица Алия Молдагуловой: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Есет Котибарулы: № 49, 51, 51а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 93/1, 93/2, 93/3, 93/4, 94, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 97/4, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 101, 102, 103, 104, 107, 108/1, 108/2, 111, 112, 113/1, 113/2, 115, 116, 117/1, 117/2, 117/3, 117/4, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134а, 134/1, 134/2, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
улица Айтеке би: № 56/1, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 152, 154а, 154б, 156, 158, 162, 164, 71, 114, 137, 152а, 160, 166;
улица М.Шыманулы: № 38, 38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 106/1, 106/2,108, 110, 112, 114, 116, 118, 124, 124а, 126а, 128, 128а, 130, 132, 134, 136;
улица Куандык Акшолакова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Алшын Каражигит би: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 27, 28, 30;
улица Кол жагалауы: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Казангапа: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
улица Н.Юсупова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Жумабека Дуйисова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;

Бақ тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
М.Мамедова көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
Ахмет Жұбанов көшесі: № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/1, 14/2;
Олимпиада көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
Оңтүстік тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
№ 494 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Маншук Мамедова көшесі, № 36,
"Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-4 -48.
М. Шыманұлы көшесі: № 68а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Ұран Бақтыбай көшесі: № 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 60а, 60б, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
Төлеу Басенов көшесі: № 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Алшын Қаражігіт би көшесі: № 32, 34, 36, 38;
Бегежан Сүлейменов көшесі: № 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 , 47, 49, 51, 53, 55;
М.Сыдықұлы көшесі: № 27, 27а, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 , 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Жолмаш Мекебаев көшесі: № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79;
Н. Жаксыбаев көшесі: № 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87;
А.С.Пушкин көшесі: № 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;
Әбдіғали Төлегенов көшесі: № 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 69;
Әли Құрманов көшесі: № 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Мектеп көшесі: № 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 75а, 77;
М. Мамедова көшесі: № 20, 22, 26;
Тағыберген Жамашұлы көшесі: № 2, 2а, 4, 8а, 26;

переулок Бак: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица М.Мамедовой: № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
улица Ахмета Жубанова: № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/1, 14/2;
улица Олимпиады: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
переулок Онтустик: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 494
город Шалкар, улица Маншук Мамедовой, № 36,
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-4-48.
Улица М.Шыманулы: № 68а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Уран Бактыбай: № 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 60а, 60б, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
улица Толеу Басенова: № 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Алшын Каражигит би: № 32, 34, 36, 38;
улица Бегежана Сулейменова: № 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица М.Сыдыкулы: № 27, 27а, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Жолмаша Мекебаева: № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79;
улица Н.Жаксыбаева: № 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87;
улица А.С.Пушкина: № 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;
улица Абдигали Толегенова: № 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 69;
улица Али Курманова: № 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Мектеп: № 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 75а, 77;
улица М.Мамедовой: № 20, 22, 26;
улица Тагыбергена Жамашулы: № 2, 2а, 4, 8а, 26;

Ахмет Жұбанов көшесі: № 15, 15а, 16/1, 16/2, 17, 17а,18, 18/1, 18/2, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50в, 52, 54;
Жеңіске 40 жыл көшесі: № 1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 60/1;
Гвардия көшесі: №1/2, 1/3, 2 ,2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 12, 14, 16, 18, 20;
Еңбек көшесі: № 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17, 19, 11, 13, 17а, 15, 21;
Сарышолақ Боранбайұлы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 33;
Дәрменқұл Қалағанов көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 7, 9, 11, 13, 15, 22, 27, 27а, 31а, 58;
Бостандык көшесі: №1, 1а, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2,12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16;
Космонавт көшесі: №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Байланыс көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27;
Ү.Әділшінов көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 28, 28а, 30, 32;
Сарқамыс көшесі: № 1, 4, 6, 7, 9, 18, 19, 24, 26;
Ақирек тұйығы: № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Наурыз көшесі: № 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 12;
Ынтымақ көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
Аяққұм көшесі: № 2/2, 7, 8а, 12/1, 12/2, 14, 14/1; 14/2, 24, 68, 68а, 72, 15, 70, 76, 77, 78.
Байқадам көшесі: № 5;
Ы.Абдуллин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14,21, 42, 45, 49, 51, 53, 74,78;
Мәдениет тұйығы: №2/1;
Қазанғап көшесі: № 26;
Т.Жұмағалиев көшесі: № 2а, 12, 13, 14, 18, 25, 26, 28, 31а, 32а, 50, 55, 56, 64;
Қазақай Ахун көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 21, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 36, 37, 38, 41, 42, 25, 27, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 42, 46, 50, 52;
Ерназар Бекет көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 29, 44.
И.Тұнғатаров көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 147, 148, 153, 154;
Құлбатыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
№ 495 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Ырзағазы Нұртаев көшесі, № 1,
"№ 3 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі,телефон: 27-6-23
Кәсіпкерлік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18;
М.Ауезов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Құрылысшылар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
Энергетиктер көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кіші тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;

улица Ахмета Жубанова: № 15, 15а, 16/1, 16/2, 17, 17а,18, 18/1, 18/2, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50в, 52, 54;
улица Жениске 40 жыл: № 1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 60/1;
улица Гвардейская: № 1/2, 1/3, 2,2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Еңбек: № 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17, 19, 21;
улица Сарышолак Боранбайулы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 33;
улица Дарменкула Калаганова: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 7, 9, 11, 13, 15, 22, 27, 27а, 31а, 58;
улица Бостандык: № 1, 1а, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16;
улица Космонавта: № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Байланыс: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27;
улица У.Адилшинова: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 28, 28а, 30, 32;
улица Саркамыс: № 1, 4, 6, 7, 9, 18, 19, 24, 26;
переулок Акирек: № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Наурыз: № 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 12;
улица Ынтымак: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
улица Аяккум: № 2/2, 7, 8а, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 24, 68, 68а, 72, 76, 77, 78;
улица Байкадам: № 5;
улица Ы.Абдуллина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14,21, 42, 45, 49, 51, 53, 74,78;
переулок Мадениет: № 2/1;
улица Казангап: № 26;
улица Т.Жумагалиева: № 2а, 12, 13, 14, 18, 25, 26, 28, 31а, 32а, 50, 55, 56, 64;
улицаКазакайАхуна: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 21, 25, 27, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 46, 50, 52;
улица Ерназара Бекет: № 1, 3, 4, 5, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 44;
улица И.Тунгатарова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 147, 148, 153, 154;
Улица Кулбатыр: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Избирательный участок № 495
город Шалкар, улица Ырзагазы Нуртаева, № 1,
Государственное учреждение "Средняя школа № 3", телефон: 27-6-23.
Улица А.П.Тихонова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 , 37, 39, 41, 41а;
улица Касипкерлик: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18;

Дала көшесі: №1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Шетырғыз көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 12а,14, 15, 16, 17;
Өнер тұйығы: № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 11, 12,13, 15, 17, 19, 21, 22;
Талдықұм көшесі: №1, 2, 4, 6а, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16;
Әбубәкір Байсалбаев көшесі: №1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6,7, 7/1, 8,9, 10, 11, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/10, 16/8, 16/9, 16/11, 16/12, 16/13, 16/15, 17, 18,19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40а, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46/1, 46/2, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/2, 51/1, 51/2;
Жастар көшесі: № 3, 11;
Өндіріс көшесі: № 1, 2, 3;
Солтүстік шоссе көшесі: № 1, 1/2, 1а, 1/1, 1б, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/2, 8, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 45, 46/1,46/2
Ы.Нұртаев тұйығы: № 1, 1а, 1/4, 2, 2/5, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 25/1, 25/2, 26;
Құрманғазы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25;
А.П.Тихонов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 41а;
Елтезер көшесі: №43, 45;
Жәлімбет көшесі: № 7, 9/1, 13, 16;
"Жомарт" елді мекеніне қарасты үйлер.
№ 496 сайлау учаскесі
М.Шыманұлы елді мекені, Сарықамыс негізгі мектебі, телефон: 77-0-71.
М. Шыманұлы елді мекені және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 497 сайлау учаскесі
Қопасор ауылы, Қызылту негізгі мектебі, телефон: 77-0-72
Қопасор ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 498 сайлау учаскесі
Аққайтым ауылы, Жаңақоныс орта мектебі, телефон: 8 (713-49) 26-1-17.
Аққайтым ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 499 сайлау учаскесі
Алақозы ауылы, Тәуілсіздік көшесіндегі № 15 тұрғын үй, телефон: 8 (713-49) 92-24-32
Алақозы ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 500 сайлау учаскесі
Байқадам ауылы, Қорғантұз орта мектебі, телефон: 8 (719-49) 24-3-94.
Байқадам ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 501 сайлау учаскесі

улица Дала: № 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Шетыргыз: № 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 14, 15, 16, 17;
переулок Онер: № 1/1, 1/, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 11, 12,13, 15, 17, 19, 21, 22;
улица Талдыкум: № 1, 2, 4, 6а, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16;
улица Абубакира Байсалбаева: № 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6,7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/10, 16/8, 16/9, 16/11, 16/12, 16/13, 16/15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 32, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40а, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46/1, 46/2, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/2, 51/1, 51/2;
улица Жастар: № 3, 11;
улица Ондирис: № 1, 2, 3;
улица Солтустик шоссе: № 1, 1/2, 1а, 1/1, 1б, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/2, 8, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 45, 46/1, 46/2,
переулок Ы.Нуртаева: № 1, 1а, 1/4, 2, 2/5, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 25/1, 25/2, 26;
улица Курмангазы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25;
улица Елтезера: № 43, 45;
улица Жалимбета: № 7, 9/1, 13, 16;
улица М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Строительная: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
улица Энергетика: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Киши: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
дома относящиеся к населенному пункту "Жомарт".
Избирательный участок № 496
Населенный пункт М.Шыманулы, Сарыкамысская основная школа,
телефон: 77-0-71.
населенный пункт М. Шыманулы и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 497
село Копасор, Кызылтуская основная школа, телефон: 77-0-72.
село Копасор и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 498
село Аккайтым, Жанаконысская средняя школа, телефон: 8 (713-49) 26-1-17.
село Аккайтым и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 499
село Алакозы, жилой дом по улице Тауелсиздик, 15, телефон: 8 (713-4) 92-4-32.
село Алакозы и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 500
село Байкадам, Кургантузская средняя школа, телефон: 8 (719-49) 24-3-94.
село Байкадам и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 501

Есет ауылы, Сарыбұлак негізгі мектебі, телефон: 8 (713-49) 28-2-28.
Есет ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 502 сайлау учаскесі
Бегімбет ауылы, Б.Сүлейменов атындағы орта мектебі, телефон: 8 (713-49) 28-1-46.
Бегімбет ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 503 сайлау учаскесі
Бозой ауылдық округі, "Құланды" шекара заставасы ғимараты.
Құланды шекара заставасы.
№ 504 сайлау учаскесі
Қаңбақты ауылы, Аяққұм негізгі мектебі, телефон: 8 (713-59) 41-9-10
Қаңбақты ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 505 сайлау учаскесі
Бозой ауылы, Мәдениет үйі, телефон: 62-5-21
Бозой, Қоянқұлақ ауылдары және осы елді мекендерге қарасты барлық қоныстар.
№ 506 сайлау учаскесі
Қауылжыр ауылы, ГКС -12 орта мектебі, телефон: 26-2-25.
Қауылжыр ауылы, Соленый, Ұлпан стансалары, Тұз елді мекені, Сайқұдық, Сарышоқы қоныстары, № 66,67 разъездері.
№ 507 сайлау учаскесі
Мөңке би ауылы, М.Тажин атындағы орта мектебі, телефон: 78-2-39.
Мөңке би ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 508 сайлау учаскесі
Қотыртас стансасы, Ақтоғай орта мектебі, телефон: 79-6-25.
Қотыртас стансасы, Ақтан батыр, Қорғанжар елді мекендері.
№ 509 сайлау учаскесі
Сарысай ауылы, Сарысай негізгі мектебі, телефон: 79-1-34.
Сарысай ауылы, Қарабұлақ қонысы.
№ 510 сайлау учаскесі
Алабас ауылы, Алабас негізгі мектебі, телефон: 79-1-32.
Алабас ауылы.
№ 511 сайлау учаскесі
Біршоғыр стансасы, №7 Біршоғыр жол дистанциясы ғимараты, телефон: 28-1-60.
Біршоғыр стансасы.
№ 512 сайлау учаскесі
Талдықұм ауылы , медициналық пункті ғимараты, телефон: 77-9-52
Талдықұм ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 513 сайлау учаскесі
Жылтыр ауылы, Т.Шанов атындағы орта мектебі, телефон: 77-1-23.
Жылтыр ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 514 сайлау учаскесі
Тұмалыкөл ауылы, М.Орынбасаров атындағы орта мектебі, телефон. 77-9-67.
Тұмалыкөл ауылы.
№ 515 сайлау учаскесі
Қаратоғай ауылы, Қаратоғай орта мектебі, телефон: 8(713-47) 25-3-71.
Қаратоғай ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 516 сайлау учаскесі
Көпмола стансасы, бастауыш мектебі, телефон: 77-2-17.
Көпмола стансасы, Копатай,Үшқүрай разьездері, Қаратал қонысы.
№ 517 сайлау учаскесі
Жылан стансасы, бастауыш мектебі, телефон: 8 (71359) 41-0-10.
Жылан стансасы, Кендала разьезді
№ 518 сайлау учаскесі
Тоғыз стансасы, № 7 орта мектебі, телефон: 78-9-42.
Тоғыз стансасы, Тосбұлақ разьезді.
№ 519 сайлау учаскесі

село Есет, Сарыбулакская основная школа, телефон: 8 (713-49) 28-2-28.
село Есет и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 502
село Бегимбет, средняя школа им. Б.Сулейменова, телефон: 8(713-49) 28-1-46.
село Бегимбет и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 503
Бозойский сельский округ, здание пограничной заставы "Куланды".
Пограничная застава Куланды.
Избирательный участок № 504
село Канбакты, Аяккумская основная школа, телефон: 8(713-59) 41-9-10.
село Канбакты и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 505
село Бозой, Дом культуры, телефон: 62-5-21.
села Бозой, Коянкулак и все поселения относящиеся к данным населенным пунктам.
Избирательный участок № 506
село Кауылжыр, средняя школа ГКС-12 , телефон: 26-2-25.
село Кауылжыр, станции Соленый, Улпан, поселения Туз, Сайкудык, Сарышокы, разъезды № 66, 67.
Избирательный участок № 507
село Монке би, средняя школа им. М.Тажина , телефон: 78-2-39.
Село Монке би и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 508
станция Котыртас, Актогайская средняя школа, телефон: 79-5-25.
станция Котыртас, населенные пункты Актан батыр, Корганжар.
Избирательный участок № 509
село Сарысай,Сарысайская основная школа, телефон: 79-1-34,
село Сарысай, поселение Карабулак.
Избирательный участок № 510
село Алабас, Алабасская основная школа, телефон: 79-1-32.
село Алабас.
Избирательный участок № 511
станция Биршогыр, здание дистанции пути № 7, телефон: 28-1-60.
станция Биршогыр.
Избирательный участок № 512
село Талдыкум, медицинский пункт, телефон: 77-9-52.
село Талдыкум и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 513
село Жылтыр, средняя школа им. Т.Шанова, телефон: 77-1-23.
село Жылтыр и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 514
село Тумалыкол, средняя школа им. Орынбасарова, телефон: 44-3-30.
село Тумалыкол.
Избирательный участок № 515
село Каратогай, Каратогайская средняя школа, телефон: 8 (713-47) 25-3-71.
село Каратогай и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 516
станция Копмола, начальная школа, телефон: 77-2-17.
станция Копмола, разъезд Копатай,Ушкурай, поселение Каратал.
Избирательный участок № 517
станция Жылан, начальная школа, телефон: 8.(713-59) 41-0-10.
станция Жылан, разъезд Кендала.
Избирательный участок № 518
станция Тогыз, средняя школа №7, телефон: 78-9-42.
станция Тогыз, разъезд Тосбулак.
Избирательный участок № 519

Қарашоқат стансасы, Қарашоқат орта мектебі, телефон: 78-7-06.
Қарашоқат стансасы, Ақеспе разъезді.
№ 520 сайлау учаскесі
Шоқысу стансасы, Шоқысу негізгі мектебі, телефон: 8 (713-59) 44-2-10.
Шоқысу стансасы, Сардүлек разъезді.
№ 521 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Тоғыз орта мектебі, телефон: 78-7-09.
Шілікті ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар,Шағыр разьезді.

станция Карашокат, Карашокатская средняя школа, телефон: 78-7-06.
станция Карашокат, разъезд Акеспе.
Избирательный участок № 520
станция Шокысу, Шокысуская основная школа, телефон: 8 (713-59) 44-210
станция Шокысу, разъезд Сардулек.
Избирательный участок № 521
село Шиликти, Тогызская средняя школа, телефон: 78-7-09.
село Шиликти, разъезд Шагыр и все поселения относящиеся к данному населенному пункту.