Шалқар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 24 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 ақпанда № 4754 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 17.05.2016 № 87 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Шалқар ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды іске асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қарашолақоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
Шалқар аудан әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 24 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Мекемелер атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс (сұрау)
Бекітілді (ұсыныс)
Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орнының саны
Жұмыс орнының саны
1
"Шалқар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шалқар қаласындағы көшелерді жинастыру, қоқыс шығару, ағаштарды кесу
80 шақырым

Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Шалкарскому району
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 11 февраля 2016 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2016 года № 4754. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 17 мая 2016 года № 87
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 17.05.2016 № 87.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постанволением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования для организации временной занятости безработных по Шалкарскому району, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Шалкарский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить реализацию настоящего постанволения.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Шалкарского района" обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Карашолакову.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Данагулов
Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 11 февраля 2016 года № 24
Перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Шалкарскому району
Наименование организаций
Виды работы и услуг
Объем выполняемых работ и услуг в натуральных показателях
Заявленная потребность (спрос)
Утверждено (предложение)
Размер оплаты труда участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат Акима города Шалкар"
Уборка улиц, вывоз мусора, обрезка деревьев в городе Шалкар
80 километров

100
90
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
"Инфраком-қызмет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шалқар қаласындағы көшелерді жинастыру, қоқыс шығару, ағаштарды кесу
95 шақырым
80
80
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
3
"Шалқар ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу, карточкамен жұмыс
5000 дана
13
10
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
Барлығы:
193
180
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары. Жұмыс аптасының ұзақтығы, екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс – бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

100
90
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инфраком-қызмет"
Уборка улиц, вывоз мусора, обрезка деревьев в городе Шалкар
95 километров
80
80
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шалкарского района Актюбинской области"
Техническая работа: помощь в обработке документов, работа с картотекой
5000 штук
13
10
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
Итого:
193
180
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.