"Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 ақпандағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 4776 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 "Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4682 санымен тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер                                           6518206,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер                                    2318266 ,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер                               6360,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер            15000,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері                               4178580,0 мың теңге;
2) шығындар                                           6804972,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу                        3133,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                              6363,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу                              3230,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит)                        -289899,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)                              289899,3 мың теңге;
9 тармақта:
екінші абзацта:
"56271,0" сандары "59603,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. Ауданның 2016 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен мынадай көлемдерде нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін:
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы даму аймағында электр желілерін салуға – 1000,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 февраля 2016 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2016 года № 4776. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы                                           6518206,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления                               2318266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления                               6360,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала             15000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов                               4178580,0 тысяч тенге;
2) затраты                                           6804972,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование                   3133,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                               6363,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                         3230,0 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (профицит)                         -289899,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)                         289899,3 тысяч тенге;
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "56271,0" заменить цифрами "59603,0";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в бюджете района поступление на 2016 год из областного бюджета целевых трансфертов на развитие:
на строительство электрических сетей в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 1000,0 тысяч тенге;

Шалқар ауданындағы Бозой ауылына жеткізілетін электр желілерін салуға жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға – 1213,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Бозой ауылының ішіндегі электр желілерін қайта жарақтауға жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға – 6603,0 мың теңге.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ж. Утегенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Жиенгазина

на разработку проектно-сметной документации на строительство подводящих электрических сетей к селу Бозой Шалкарского района - 1213,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию электрических сетей в селе Бозой Шалкарского района – 6603,0 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Утегенов
Секретарь районного маслихата М. Жиенгазина