Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016 – 2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 54-298 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 05 ақпанда № 3691 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104–бабының 5–тармағына және 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 22 желтоқсанында № 3631 тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 288 893 391 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша 33 378 609 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша 608 860 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер бойынша 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 254 885 922 мың теңге;
2) шығындар 279 931 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 3 165 422 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 4 564 484 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 399 062 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 7 085 563 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 7 085 563 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 298 162 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 298 162 мың теңге.";
14- тармақтағы:
"8 883 385" саны "12 224 761" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 27 января 2016 года № 54-298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 05 февраля 2016 года № 3691
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 декабря 2015 года № 3631, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 9 января 2016 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 288 893 391 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 33 378 609 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 608 860 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 254 885 922 тысячи тенге;
2) затраты 279 931 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 3 165 422 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 4 564 484 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 399 062 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 7 085 563 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 7 085 563 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 289 162 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 289 162 тысячи тенге.";
в пункте 14:
цифры "8 883 385" заменить на цифры "12 224 761".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Темірәлиев
Алматы облыстық
мәслихаттың хатшысы Е. Келемсеиіт
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-298 шешіміне 1-қосымша

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата К. Темиралиев
Секретарь Алматинского
областного маслихата Е. Келемсеит
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от 27 января 2016 года №54-298 "О внесении изменений в решение маслихата Алматинской области от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы"

027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 255 767
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
153 580
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 683 748
4
Емханалар
41 402 103
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 402 103
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 153 569
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
285 914
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
38 204 960
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
757 660
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
809 537
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
809 537
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
764 431
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 106
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 987 562
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 987 562
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 302
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
594 213
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 000
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
266 546
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 034 501
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 263 419
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 336 716
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 661 015
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
581 706
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 309 603
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 255 767
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
153 580
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 683 748
4
Поликлиники
41 402 103
253
Управление здравоохранения области
41 402 103
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 153 569
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
285 914
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
38 204 960
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
757 660
5
Другие виды медицинской помощи
809 537
253
Управление здравоохранения области
809 537
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
764 431
029
Областные базы спецмедснабжения
45 106
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 987 562
253
Управление здравоохранения области
3 987 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 302
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
594 213
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 000
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
266 546
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 034 501
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 263 419
1
Социальное обеспечение
3 336 716
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 661 015
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
581 706
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 309 603
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

217 667
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
473 373
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 666
261
Облыстың білім басқармасы
675 701
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
606 070
037
Әлеуметтік сауықтандыру
69 631
2
Әлеуметтiк көмек
340 274
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
340 274
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
340 274
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 586 429
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 478 847
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 376
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 686
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 168
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
30 646
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 619
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
277 385
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
44 693
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 355
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
961 919
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 792
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 221
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 221
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы

217 667
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
473 373
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
78 666
261
Управление образования области
675 701
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
606 070
037
Социальная реабилитация
69 631
2
Социальная помощь
340 274
256
Управление координации занятости и социальных программ области
340 274
003
Социальная поддержка инвалидов
340 274
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 586 429
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 478 847
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 376
007
Капитальные расходы государственного органа
2 686
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 168
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
30 646
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 619
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
277 385
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
44 693
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 355
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
961 919
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 221
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 221
270
Управление по инспекции труда области

64 569
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 569
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 394 197
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 566 699
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 224
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
16 224
261
Облыстың білім басқармасы
80 580
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 580
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
30 591
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 591
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 349 332
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 526 508
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
822 824
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
85 019
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71 894
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 953
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 953
2
Коммуналдық шаруашылық
9 827 498
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 342 274
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
3 144 271
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
198 003
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 485 224
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 578
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

64 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 569
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 394 197
1
Жилищное хозяйство
3 566 699
253
Управление здравоохранения области
16 224
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16 224
261
Управление образования области
80 580
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
80 580
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
30 591
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
30 591
271
Управление строительства области
3 349 332
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 526 508
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
822 824
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
85 019
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
71 894
285
Управление физической культуры и спорта области
4 953
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 953
2
Коммунальное хозяйство
9 827 498
271
Управление строительства области
3 342 274
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 144 271
030
Развитие коммунального хозяйства
198 003
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 485 224
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
114 578
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

11 272
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
85 630
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
305 351
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
51 905
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 076
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
601 706
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
857 754
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
382 173
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
863 608
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
31 860
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 873 968
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
71 400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
715 152
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
715 152
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 082 546
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 081
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
247
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
49 936
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 983 282
2
Су шаруашылығы
1 379 088
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
354 688
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
30 000
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
324 688
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 024 400
069
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру

11 272
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
85 630
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
305 351
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
51 905
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 076
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
601 706
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
857 754
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
382 173
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
863 608
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
31 860
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 873 968
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
71 400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
200 000
271
Управление строительства области
715 152
020
Развитие объектов сельского хозяйства
715 152
719
Управление ветеринарии области
2 082 546
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 081
003
Капитальные расходы государственного органа
247
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
49 936
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 983 282
2
Водное хозяйство
1 379 088
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
354 688
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
30 000
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
324 688
255
Управление сельского хозяйства области
1 024 400
069
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем

22 345 832
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
154 594
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
154 594
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
166 322
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 464
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
15 658
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
85 418
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
85 418
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
718 208
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
718 208
15
Трансферттер
45 973 486
1
Трансферттер
45 973 486
257
Облыстың қаржы басқармасы
45 973 486
007
Субвенциялар
45 883 855
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
59 437
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 148
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
46
III. Таза бюджеттік кредит беру
3 165 422
Бюджеттік кредиттер
4 564 484
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 563 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 563 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 563 000
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 563 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
578 671
1
Тұрғын үй шаруашылығы
578 671
271
Облыстың құрылыс басқармасы
578 671

22 345 832
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
154 594
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
154 594
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
166 322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
135 464
003
Капитальные расходы государственного органа
200
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
15 658
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
85 418
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
85 418
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
718 208
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
718 208
15
Трансферты
45 973 486
1
Трансферты
45 973 486
257
Управление финансов области
45 973 486
007
Субвенции
45 883 855
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
59 437
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
30 148
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
46
III. Чистое бюджетное кредитование
3 165 422
Бюджетные кредиты
4 564 484
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 563 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 563 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 563 000
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 563 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
578 671
1
Жилищное хозяйство
578 671
271
Управление строительства области
578 671