Субсидиялар нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 29 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 ақпанда № 3699 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 26.01.2017 № 16 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 4 және 5-тармақтарына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативерде ірі қара малдың және қойлардың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері осы қаулының 1-қосымшасына;
2) шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың және қойлардың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеу субсидиялау бағыттары бойынша өлшемдер мен талаптар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
3) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін осы қаулының 3, 4-қосымшаларына сәйкес.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулына әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгіленген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы
облысының әкімі А. Баталов

Об утверждении нормативов и объемов субсидий
Постановление акимата Алматинской области от 21 января 2016 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 февраля 2016 года № 3699. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 26 января 2017 года № 16
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 26.01.2017 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 4 и 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600, акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) нормативы субсидий по направлениям субсидирования возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота и овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) критерии и требования по направлениям субсидирования возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота и овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства, согласно приложениям 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской
Области А. Баталов

Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "21" қаңтардағы № 29 қаулысына 1-қосымша
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперетивтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірілікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперетивтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас
1991,65
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперетивтерде қойлардың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірілікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперетивтерде қойлардың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области от "21" января 2016 года № 29
Нормативы субсидий по направлениям субсидирования возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
Направление субсидирования
Единицы
измерения
Нормативы субсидий на 1 голову, тенге
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов
1991,65
Нормативы субсидий по направлениям субсидирования возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
Направление субсидирования
Единицы
измерения
Нормативы субсидий на 1 голову, тенге
Организация искусственного осеменения маточного поголовья овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов

854
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "21" қаңтардағы № 29 қаулысына 2-қосымша
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың және қойлардың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыттары бойынша өлшемдер мен талаптар
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың/қойлардың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды өнім берушілерге 100 %-ға дейін өтеу кезінде – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5–қосымшасына сәйкес нысан бойынша ірі қара малдың/қойдың аналық басын ұрықтандыру туралы акт және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5–қосымшасына сәйкес нысан бойынша ірі қара малдың ұрықтанған аналық басын тексеру актісі.

854
Приложение 2 к постановлению акимата Алматинской области от "21" января 2016 года № 29
Критерии и требования по направлениям субсидирования возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота и овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
В случае осуществления искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота/овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах – акт об осеменении маточного поголовья крупного рогатого скота/овец по форме, согласно приложению 5 к Правилам субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 и акта обследования осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота по форме 2, согласно приложению 5 к Правилам субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600.

Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "21" қаңтардағы № 29 қаулысына 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы әкімдігінің 27.10.2016 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері (теңге)
Субсидияланатын көлем
(бас)
Субсидия сомасы
(мың теңге)
Ірі қара мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Приложение 3 к постановлению акимата Алматинской области от "21" января 2016 года № 29
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления акимата Алматинской области от 27.10.2016 № 543 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства
Направление субсидирования
Единица
измерения
Нормативы субсидий на
1 единицу
(тенге)
Субсидируемый объем
(голов)
Сумма
субсидий
(тысяч тенге)
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов