Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016 – 2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы № 2-15 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 17 мамырда № 3832 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104–бабының 5–тармағына және 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 22 желтоқсанында № 3631 тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 5 ақпанында № 3691 тіркелген, 2016 жылғы 23 ақпандағы № 24 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 57-305 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 24 наурызында № 3757 тіркелген, 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 39 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 330 419 344 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша 32 803 509 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша 1 294 352 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер бойынша 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 296 301 483 мың теңге;
шығындар 327 186 686 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу 10 852 782 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 12 838 793 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 12 мая 2016 года № 2-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2016 года № 3832
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 декабря 2015 года № 3631, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 9 января 2016 года № 3), в решение Алматинского областного маслихата от 27 января 2016 года № 54-298 "О внесений изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 февраля 2016 года № 3691, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 23 февраля 2016 года № 24), в решение Алматинского областного маслихата от 16 марта 2016 года № 57-305 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 марта 2016 года № 3757, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 5 апреля 2016 года № 39), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы 330 419 344 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 32 803 509 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 294 352 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 296 301 483 тысячи тенге;
2) затраты 327 186 686 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 852 782 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 12 838 793 тысячи тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 1 986 011 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 6 505 661 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 6 505 661 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 125 785 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 125 785 мың теңге.";
13- тармақтағы:
"451 056" саны "452 541" санына ауыстырылсын;
14- тармақтағы:
"13 889 761" саны "15 492 762" санына ауыстырылсын.

погашение бюджетных кредитов 1 986 011 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 6 505 661 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 6 505 661 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 125 785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 125 785 тысяч тенге.";
в пункте 13:
цифры "451 056" заменить на цифры "452 541";
в пункте 14:
цифры "13 889 761" заменить на цифры "15 492 762".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Телпекбаева
Алматы облыстық
мәслихаттың хатшысы С. Мұқанов
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-15 шешіміне 1-қосымша

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Ж. Телпекбаева
Секретарь
Алматинского областного маслихата С. Муканов
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от 12 мая 2016 года № 2-15 "О внесении изменений в решение маслихата Алматинской области от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы"

921 863
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
996 185
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 854 609
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
153 580
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 683 748
4
Емханалар
41 355 515
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 355 515
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 204 934
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
285 914
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
38 107 007
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
757 660
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
779 739
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
779 739
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
740 236
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 503
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 609 244
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 609 244
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 302
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
594 213
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 000
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
266 546
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 656 183
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 427 432
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 442 642
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 770 366
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

921 863
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
996 185
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 854 609
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
153 580
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 683 748
4
Поликлиники
41 355 515
253
Управление здравоохранения области
41 355 515
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 204 934
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
285 914
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
38 107 007
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
757 660
5
Другие виды медицинской помощи
779 739
253
Управление здравоохранения области
779 739
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
740 236
029
Областные базы спецмедснабжения
39 503
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 609 244
253
Управление здравоохранения области
4 609 244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 302
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
594 213
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 000
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
266 546
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 656 183
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 427 432
1
Социальное обеспечение
3 442 642
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 770 366
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

608 517
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 405 794
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
218 378
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
459 011
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 666
261
Облыстың білім басқармасы
672 276
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
600 811
037
Әлеуметтік сауықтандыру
71 465
2
Әлеуметтiк көмек
347 074
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
347 074
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
347 074
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 637 716
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 530 134
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 376
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 686
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 168
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
30 646
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 619
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
302 972
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
44 693
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 355
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
987 619
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

608 517
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 405 794
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
218 378
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
459 011
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
78 666
261
Управление образования области
672 276
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
600 811
037
Социальная реабилитация
71 465
2
Социальная помощь
347 074
256
Управление координации занятости и социальных программ области
347 074
003
Социальная поддержка инвалидов
347 074
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 637 716
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 530 134
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 376
007
Капитальные расходы государственного органа
2 686
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 168
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
30 646
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 619
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
302 972
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
44 693
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 355
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
987 619
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

35 792
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 221
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 221
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
64 569
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 569
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 388 213
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 190 197
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 971
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
19 971
261
Облыстың білім басқармасы
399 966
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
371 249
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 717
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
52 384
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 384
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 512 300
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 540 281
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 972 019
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
15 057
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 057
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
185 566
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
172 441
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 953
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

35 792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 221
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 221
270
Управление по инспекции труда области
64 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 569
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 388 213
1
Жилищное хозяйство
9 190 197
253
Управление здравоохранения области
19 971
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19 971
261
Управление образования области
399 966
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
371 249
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
28 717
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
52 384
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
52 384
271
Управление строительства области
8 512 300
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 540 281
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 972 019
273
Управление культуры, архивов и документации области
15 057
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
15 057
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
185 566
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
172 441
285
Управление физической культуры и спорта области
4 953
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

866 381
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 192 777
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
11 272
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
85 630
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
305 351
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
53 359
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 076
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
601 706
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
857 754
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
1 036 687
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
31 860
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 821 727
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
71 400
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
34 429
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
187 947
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
310 900
271
Облыстың құрылыс басқармасы
899 429
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
899 429
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 082 399
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 930
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
247
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

866 381
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 192 777
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
11 272
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
85 630
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
305 351
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
53 359
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 076
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
601 706
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
857 754
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
1 036 687
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
31 860
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 821 727
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
71 400
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
34 429
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
187 947
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
310 900
271
Управление строительства области
899 429
020
Развитие объектов сельского хозяйства
899 429
719
Управление ветеринарии области
2 082 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
48 930
003
Капитальные расходы государственного органа
247
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 501
010
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 103 352
011
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
051
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 746 802
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
34 752
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
34 752
9
Басқалар
30 097 375
120
Облыс әкімінің аппараты
268 426
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
268 426
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 567 366
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
638 839
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 300 789
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 289 173
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 338 565
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
251 943
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
251 943
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
206 014
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 464
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
15 658
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
1 501
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 103 352
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 746 802
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
34 752
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
34 752
9
Прочие
30 097 375
120
Аппарат акима области
268 426
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
268 426
257
Управление финансов области
28 567 366
012
Резерв местного исполнительного органа области
638 839
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 300 789
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
22 289 173
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение экономической стабильности
4 338 565
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
251 943
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
251 943
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
206 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
135 464
003
Капитальные расходы государственного органа
200
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
15 658
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций