Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) және элиталық көшеттерді өткізу нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 434 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 23 тамызда № 3934 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылы – Алматы облысы әкімдігінің 19.05.2017 № 214 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) және элиталық көшеттерді өткізу нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы "2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде ең төменгі нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 9 маусымында № 3203 тіркелген, "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінде 2015 жылдың 13 маусымында № 67 жарияланған) № 229 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы
әкімінің міндетін атқарушы Л. Тұрлашов
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "12" тамыздағы "Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) және элиталық көшеттерді өткізу нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" № 434 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық
көшеттерін өткізу нормалары мен шекті бағалары
Ауданның
(қаланың) атауы
Дақылдар
жаздық бидай
күздік бидай
арпа
сұлы
сатып алу
(пайдалану) нормасы, килограмм/
гектар
шекті бағасы,
теңге/ килограмм
сатып алу
(пайдалану) нормасы, килограмм/гектар
шекті бағасы,
теңге/ килограмм
сатып алу
(пайдалану) нормасы, килограмм/
гектар
шекті бағасы,
теңге/ килограмм
сатып алу
(пайдалану) нормасы, килограмм/
гектар
шекті бағасы,
теңге/ килограмм
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Ақсу

Об утверждении норм и предельных цен приобретения(использования) субсидируемых семян и реализации элитных саженцев
Постановление акимата Алматинской области от 12 августа 2016 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 августа 2016 года № 3934. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19 мая 2017 года № 214
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19.05.2017 № 214 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правил субсидирования развития семеноводства утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы и предельные цены приобретения (использования) субсидируемых семян и реализации элитных саженцев.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 229 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 июня 2015 года № 3203, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 13 июня 2015 года № 67).
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Алматинской области Л. Турлашов
Утверждено постановлением акима Алматинской области от "12" августа 2016 года № 434 "Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян и реализации элитных саженцев"
Нормы и предельные цены приобретения (использования) субсидируемых семян и реализации элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда
Наименование района (города)
Культуры
пшеница яровая
пшеница озимая
ячмень
овес
норма приобрете ния (использо вания), килограмм/ гектар
предельная цена, килограмм/ тенге
норма приобрете ния (использо вания), килограмм/ гектар
предель ная цена, килограмм/ тенге
норма приобрете ния (использова ния), килограмм/ гектар
предель ная цена, килограмм/ тенге
норма приобретения (использова ния), килограмм/ гектар
предельная цена, килограмм/ тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Аксуский