Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 қазандағы № 9-49 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 26 қазанда № 3986 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 108–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына және "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 8 қазандағы № 579 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 22 желтоқсанында № 3631 тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 5 ақпанында № 3691 тіркелген, 2016 жылғы 23 ақпандағы № 24 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 57-305 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 24 наурызында № 3757 тіркелген, 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 39 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-15 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 17 мамырында № 3832 тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымдағы № 62 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 7-39 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 20 шілдесінде № 3903 тіркелген, 2016 жылғы 28 шілдедегі № 83 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 20 октября 2016 года № 9-49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 октября 2016 года № 3986
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2016 года № 579 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы", Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 декабря 2015 года № 3631, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 9 января 2016 года № 3), в решение Алматинского областного маслихата от 27 января 2016 года № 54-298 "О внесений изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 февраля 2016 года № 3691, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 23 февраля 2016 года № 24), в решение Алматинского областного маслихата от 16 марта 2016 года № 57-305 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 марта 2016 года № 3757, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 5 апреля 2016 года № 39), в решение Алматинского областного маслихата от 12 мая 2016 года № 2-15 "О внесений изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 мая 2016 года № 3832, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 2 июня 2016 года № 62), в решение Алматинского областного маслихата от 15 июля 2016 года № 7-39 "О внесений изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июля 2016 года № 3903, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 28 июля 2016 года № 83), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 340 499 214 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша 32 832 922 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша 2 733 261 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер бойынша 12 430 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 304 920 601 мың теңге;
2) шығындар 336 851 903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 12 345 814 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 14 476 071 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 130 257 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 6 104 321 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 6 104 321 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 802 824 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 802 824 мың теңге.";
7- тармақтағы:
"96 005 136" саны "104 443 489" санына ауыстырылсын;
"8 979 433" саны "9 133 595" санына ауыстырылсын;
"44 238 931" саны "44 392 475" санына ауыстырылсын;
"447 986" саны "439 848" санына ауыстырылсын;
"6 215" саны "8 291" санына ауыстырылсын;
"қайта өңдеушi кәсiпорындардың ауылшаруашылық өнiмiн тереңдете қайта өңдеп өнiмдер өндіруі үшiн оны сатып алу шығындарын субсидиялауға 984 446 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге 2 853 173 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялауға 3 977 350 мың теңге;";
"агроөнеркәсiптiк кешен субъектiлерiнiң қарыздарын кепiлдендiру және сақтандыру шеңберiнде субсидиялауға 31 860 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға 71 400 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
"1 719 347" саны "1 692 602" санына ауыстырылсын;
"26 701 523" саны "27 652 342" санына ауыстырылсын;
"жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға 10 020 мың теңге;" деген жол алынып тасталсын;
"34 429" саны "23 874" санына ауыстырылсын;
"187 947" саны "393 834" санына ауыстырылсын;
"2 379 352" саны "2 679 352" санына ауыстырылсын;
8- тармақтағы:
"42 504 574" саны "42 685 339" санына ауыстырылсын;
"24 271 871" саны "23 582 555" санына ауыстырылсын;
"5 723 614" саны "6 298 788" санына ауыстырылсын;
"1 939 116" саны "2 234 023" санына ауыстырылсын;
13- тармақтағы:
"321 879" саны "311 904" санына ауыстырылсын;
14- тармақтағы:

"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 340 499 214 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 32 832 922 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 2 733 261 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 12 430 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 304 920 601 тысяча тенге;
2) затраты 336 851 903 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 12 345 814 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 14 476 071 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 130 257 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 6 104 321 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 6 104 321 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 802 824 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 802 824 тысяч тенге.";
в пункте 7:
цифры "96 005 136" заменить на цифры "104 443 489";
цифры "8 979 433" заменить на цифры "9 133 595";
цифры "44 238 931" заменить на цифры "44 392 475";
цифры "447 986" заменить на цифры "439 848";
цифры "6 215" заменить на цифры "8 291";
после строки: "субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки 984 446 тысяч тенге" дополнить следующими строками:
"возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях 2 853 173 тысяч тенге;
субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства 3 977 350 тысяч тенге;";
строки "субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса 31 860 тысяч тенге;
субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость 71 400 тысяч тенге;" исключить;
цифры "1 719 347" заменить на цифры "1 692 602";
цифры "26 701 523" заменить на цифры "27 652 342";
строку "поддержку использования возобновляемых источников энергии 10 020 тысяч тенге;" исключить;
цифры "34 429" заменить на цифры "23 874";
цифры "187 947" заменить на цифры "393 894";
цифры "2 379 352" заменить на цифры "2 679 352";
в пункте 8:
цифры "42 504 574" заменить на цифры "42 685 339";
цифры "24 271 871" заменить на цифры "23 582 555";
цифры "5 723 614" заменить на цифры "6 298 788";
цифры "1 939 116" заменить на цифры "2 234 023".
в пункте 13:
цифры "321 879" заменить на цифры "311 904";
в пункте 14:

"15 127 990" саны "14 218 306" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

цифры "15 127 990" заменить на цифры "14 218 306".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Ы. Бектұрсынов
Алматы облыстық
мәслихаттың хатшысы С. Мұқанов
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 51-287 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 9-49 шешіміне қосымша

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Алматинского
областного маслихата Ы. Бектурсынов
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Муканов
Приложение к решению маслихата Алматинской области от 20 октября 2016 года №9-49 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 14 декабря 2015 года № 51-287 "Об областном бюджете Алматинской области на 2016-2018 годы"

602 486
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
192 474
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
921 863
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
996 185
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 840 404
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
153 580
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 683 748
4
Емханалар
41 674 570
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 674 570
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 283 780
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
285 914
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
38 348 682
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
756 194
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
779 697
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
779 697
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
740 236
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 461
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 013 497
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 781 835
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 075
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
594 213
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 000
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
220 324
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 871 223
271
Облыстың құрылыс басқармасы
231 662
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу

602 486
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
192 474
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
921 863
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
996 185
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 840 404
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
153 580
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 683 748
4
Поликлиники
41 674 570
253
Управление здравоохранения области
41 674 570
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 283 780
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
285 914
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
38 348 682
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
756 194
5
Другие виды медицинской помощи
779 697
253
Управление здравоохранения области
779 697
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
740 236
029
Областные базы спецмедснабжения
39 461
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 013 497
253
Управление здравоохранения области
4 781 835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 075
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
594 213
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 000
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
220 324
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 871 223
271
Управление строительства области
231 662
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020

231 662
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 207 974
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 363 508
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 708 466
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
608 337
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 367 229
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
215 378
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
436 176
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 346
261
Облыстың білім басқармасы
655 042
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
582 700
037
Әлеуметтік сауықтандыру
72 342
2
Әлеуметтiк көмек
347 074
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
347 074
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
347 074
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 497 392
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 389 810
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 758
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
304
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 168
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
27 223
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 619
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

231 662
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 207 974
1
Социальное обеспечение
3 363 508
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 708 466
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
608 337
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 367 229
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
215 378
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
436 176
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
81 346
261
Управление образования области
655 042
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
582 700
037
Социальная реабилитация
72 342
2
Социальная помощь
347 074
256
Управление координации занятости и социальных программ области
347 074
003
Социальная поддержка инвалидов
347 074
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 497 392
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 389 810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
106 758
007
Капитальные расходы государственного органа
304
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 168
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 223
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 619
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

285 572
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
43 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 835
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
840 131
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 792
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 221
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 221
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
64 569
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 569
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 376 054
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 571 442
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 391
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 391
261
Облыстың білім басқармасы
293 746
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
265 029
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 717
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
573 862
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
573 862
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 496 457
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 710 308
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 786 149
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
183 058
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

285 572
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
43 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 835
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
840 131
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 221
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 221
270
Управление по инспекции труда области
64 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 569
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 376 054
1
Жилищное хозяйство
10 571 442
253
Управление здравоохранения области
17 391
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17 391
261
Управление образования области
293 746
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
265 029
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
28 717
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
573 862
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
573 862
271
Управление строительства области
9 496 457
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 710 308
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 786 149
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
183 058
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

29 120 886
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
26 219 691
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 560
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
469 741
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
39 500
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
444 978
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
393 830
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 598 771
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
11 272
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
79 438
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
305 351
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
53 359
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 076
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
806 706
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
228 035
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
1 366 687
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 853 173
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
14 734 028
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
23 874
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
393 894
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
293 418
271
Облыстың құрылыс басқармасы

29 120 886
255
Управление сельского хозяйства области
26 219 691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
120 560
002
Поддержка семеноводства
469 741
003
Капитальные расходы государственных органов
39 500
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
444 978
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
393 830
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 598 771
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
11 272
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
79 438
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
305 351
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
53 359
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 076
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
806 706
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
228 035
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
1 366 687
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 853 173
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
14 734 028
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
23 874
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
393 894
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
293 418
271
Управление строительства области

59 365
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
65 630
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 166
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
314 588
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 792 765
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 756 556
13
Басқалар
38 195 493
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 330 428
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
6 295 676
005
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 501
010
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 403 352
011
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
051
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 614 823
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
34 752
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
34 752
9
Басқалар
31 865 065
120
Облыс әкімінің аппараты
270 374
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
270 374
257
Облыстың қаржы басқармасы
30 120 857
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
688 839
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 300 789
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 792 664
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 338 565
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
283 921
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

59 365
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
65 630
011
Капитальные расходы государственного органа
2 166
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
314 588
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 792 765
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 756 556
13
Прочие
38 195 493
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 330 428
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
6 295 676
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
1 501
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 403 352
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 614 823
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
34 752
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
34 752
9
Прочие
31 865 065
120
Аппарат акима области
270 374
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
270 374
257
Управление финансов области
30 120 857
012
Резерв местного исполнительного органа области
688 839
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 300 789
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
23 792 664
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение экономической стабильности
4 338 565
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
283 921
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов