Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 57 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 3994 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 08 тамыздағы № 107 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 08.08.2017 № 107 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3652 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 2 (1366) жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 389 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3722 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2016 жылдың 26 ақпанында № 8 (1372) жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3767 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірінде № 15 (1379) жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 23 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3877 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2016 жылдың 10 маусымында № 23 (1387), 2016 жылдың 17 маусымында № 24 (1388) жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 27 шілдесінде № 3919 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2016 жылдың 5 тамызында № 31 (1404), жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2016 года № 3994. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 08 августа 2017 года № 107
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 08.08.2017 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3652, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 15 января 2016 года № 2 (1366)), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 5 февраля 2016 года № 389 "О внесений изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3722, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 26 февраля 2016 года № 8 (1372)), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 24 марта 2016 года № 6 "О внесений изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3767, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 15 апреля 2016 года № 15 (1379)), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 20 мая 2016 года № 23 "О внесений изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3877, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 10 июня 2016 года № 23 (1387), от 17 июня 2016 года № 24 (1388)), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 июля 2016 года № 38 "О внесений изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июля 2016 года № 3919, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 5 августа 2016 года № 31 (1404), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32230602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2123952 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 513134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1231850 мың теңге;
трансферттер түсімі 28361666 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13057696 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 9459135 мың теңге;
субвенциялар 5844835 мың теңге;
2) шығындар 32571017 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1385122 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1388054 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2932 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 14910 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) (-) 1740447 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 1740447 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, 40016 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 32230602 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2123952 тысячи тенге;
неналоговые поступления 513134 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1231850 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28361666 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13057696 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 9459135 тысяч тенге;
субвенции 5844835 тысяч тенге;
2) затраты 32571017 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1385122 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 1388054 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 2932 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 14910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1740447 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1740447 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 40016 тысяча тенге, согласно приложению 4.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

4. "Талдықорған қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Қ. Р. Мәженов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Талдыкорган" (по согласованию К. Р. Маженов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".

6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Мамыров
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57 шешіміне 1-қосымша

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского маслихата М. Мамыров
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 октября 2016 года № 57 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1233554
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1089307
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
144247
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 372 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы
40016
1
Еркін ауылдық округі
21248
2
Өтенай ауылдық округі
18768

452
Отдел финансов района (города областного значения)
1233554
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1089307
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
144247
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 октября 2016 года № 57 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года №389 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы"
Приложение 4 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О бюджете города Талдыкорган на 2016-2018 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Всего
40016
1
Еркинский сельский округ
21248
2
Отенайский сельский округ
18768