Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-57 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 желтоқсанда № 4054 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10034062 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1965273 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7939411 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2114654 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2353267 мың теңге;
субвенциялар 3471490 мың теңге;
2)шығындар 10292950 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 1535897 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1540340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1794785 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1794785 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 08.12.2017 № 28-128 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 8066 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 08.12.2017 № 28-128 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2017 жылға арналған қала бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 5588 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 22 декабря 2016 года № 15-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской 29 декабря 2016 года № 4054.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 10034062 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1965273 тысячи тенге;
неналоговые поступления 49378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7939411 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2114654 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2353267 тысяч тенге;
субвенции 3471490 тысяч тенге;
2) затраты 10292950 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 1535897 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1540340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1794785 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1794785 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 28-128 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 8066 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 08.12.2018 № 28-128 (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Учесть, что в бюджете города на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 5588 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2017 год, согласно приложению 5.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Ақылтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының
хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2017 жылға арналған бюджеті

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Акылтаев
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 утвержденное решением Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Бюджет города Капшагай на 2017 год

Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне 5-қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

Приложение 5 к решению Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2017 год
Функциональная группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)