Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-6 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 04 сәуірде № 3769 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 15-96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 08.06.2017 № 15-96 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанында № 3650 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарында № 2 (3265), 2016 жылғы 15 қаңтарында № 3 (3266) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-301 шешіміне (2016 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3721 тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпандағы № 9 (3272) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3121591 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 207145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9169 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3626 мың теңге;
трансферттер түсімі 2901651 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1172531 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 812130 мың теңге;
субвенциялар 916990 мың теңге;
2) шығындар 3133072 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 458507 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 458507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 марта 2016 года № 2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 апреля № 3769. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 15-96
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 08.06.2017 № 15-96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3650, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 8 января 2016 года № 2 (3265), от 15 января 2016 года № 3 (3266)), в решение Текелийского городского маслихата от 5 февраля 2016 года № 47-301 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3721, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 26 февраля 2016 года № 9 (3272)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3121591 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 207145 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9169 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3626 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2901651 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1172531 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 812130 тысяч тенге;
субвенции 916990 тысяч тенге;
2) затраты 3133072 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 458507 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 458507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 475898 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 475898 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Текелі қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Ф. С. Мырзахметова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 475898 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 475898 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Текели" (по согласованию Ф. С. Мырзахметова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Қожабек
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-6 шешіміне
1 қосымша Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
5.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата А. Қожабек
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 28 марта 2016 года № 2-6 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города
Текели на 2016-2018 годы" Бюджет города Текели на 2016 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

4 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 716
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20 100
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
151 041
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
12 059
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 129
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 967
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 162
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
930
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
930
2
Әлеуметтік көмек
109 301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 515
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34 141
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
201
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 623
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11 870
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 731
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26 746
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 203
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 786
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 786
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 681
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 118
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 750
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

4 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34 716
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 100
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
151 041
1
Социальное обеспечение
12 059
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 129
005
Государственная адресная социальная помощь
1 967
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 162
464
Отдел образования района (города областного значения)
930
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
930
2
Социальная помощь
109 301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 515
002
Программа занятости
34 141
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
201
006
Оказание жилищной помощи
15 623
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 870
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 731
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 746
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 203
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 786
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 786
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 681
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 118
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 750
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат