Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 8-43 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 3996 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 15-96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 08.06.2017 № 15-96 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3650 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарында № 2 (3265), 2016 жылғы 15 қаңтарында № 3 (3266) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған)), Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-301 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3721 тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпандағы № 9 (3272) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған)), Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3769 тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 15 (3278), 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 16 (3279), 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 17 (3280) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған)), Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-24 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 30 мамырында № 3859 тіркелген, 2016 жылғы 10 маусымдағы № 24 (3287) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған)), Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 28 шілдесінде № 3924 тіркелген, 2016 жылғы 5 тамыздағы № 32 (3295), 2016 жылғы 12 тамыздағы № 33 (3296) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған)) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 8-43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2016 года № 3996. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 15-96
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 08.06.2017 № 15-96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3650, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 8 января 2016 года № 2 (3265), от 15 января 2016 года № 3 (3266)), в решение Текелийского городского маслихата от 5 февраля 2016 года № 47-301 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3721, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 26 февраля 2016 года № 9 (3272)), в решение Текелийского городского маслихата от 28 марта 2016 года № 2-6 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3769, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 8 апреля 2016 года № 15 (3278), от 15 апреля 2016 года № 16 (3279), от 22 апреля 2016 года № 17 (3280)), в решение Текелийского городского маслихата от 20 мая 2016 года № 5-24 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 мая 2016 года № 3859, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 10 июня 2016 года № 24 (3287)), в решение Текелийского городского маслихата от 20 июля 2016 года № 6-28 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июля 2016 года № 3924, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 5 августа 2016 года № 32 (3295), от 12 августа 2016 года № 33 (3296)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3474518 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 215069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20927 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 20944 мың теңге;
трансферттер түсімі 3217578 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1326864 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 973724 мың теңге;
субвенциялар 916990 мың теңге;
2) шығындар 3485999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 458507 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 458507 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 475898 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 475898 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Текелі қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Ф. С. Мырзахметова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы В. Стрельцов
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8-43 шешіміне келісімі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Текелі қаласының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 44-286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8-43 шешіміне қосымша

"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3474518 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 215069 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20927 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 20944 тысячи тенге;
поступления трансфертов 3217578 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1326864 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 973724 тысячи тенге;
субвенции 916990 тысяч тенге;
2) затраты 3485999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 458507 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 458507 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 475898 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 475898 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Текели" (по согласованию Ф. С. Мырзахметова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Текелийского городского маслихата В. Стрельцов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Согласование к решению Текелийского городского маслихата от 27 октября 2016 года № 8-43 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Текели" Мырзахметова Файзагуль Свановна
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 27 октября 2016 года № 8-43 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 44-286 "О бюджете города Текели на 2016-2018 годы"