Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 31 наурызда № 3760 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабыны 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанда № 3648 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылың 23 қаңтарда №4 жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 61-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 12 ақпанда № 3711 тіркелген, "Алакөл" газетінде 2016 жылың 20 ақпанда №8 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және
3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде де бекітілсін:
1) кірістер 7312804 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1659431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 5639951 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2273163 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1095934 мың теңге;
субвенциялар 2270854 мың теңге;
2) шығындар 7489100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28694 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9484 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 210900 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 24 марта 2016 года № 1-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 марта 2016 года № 3760. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3648, опубликованного в газете "Алакол" от 23 января 2016 года № 4), в решение Алакольского районного маслихата от 4 февраля 2016 года № 61-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2016 года № 3711, опубликованного в газете "Алакол" от 20 февраля 2016 года № 8), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 7312804 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1659431 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13422 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5639951 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2273163 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1095934 тысяч тенге;
субвенции 2270854 тысяч тенге.
2) затраты 7489100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28694 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9484 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 210900 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 210900 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
"Алакөл аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С.Н.Бекболатов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет және заңдылықты сақтау жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Қ.Т.Көкебаев
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С.Р.Жабжанов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 210900 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Алакольского района" (по согласованию С.Н.Бекболатов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике, бюджету и соблюдению законности".
5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Алакольского районного маслихата К. Т. Кокебаев
Секретарь Алакольского
районного маслихата С.Р. Жабжанов

Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы № 59-1 шешімімен өзгерістер енгізу туралы" № 1-5 шешіміне 1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналаған бюджеті туралы" №59-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алакөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-5 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Алакольского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

38 000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психологиялық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13 800
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
293 470
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
45 791
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 791
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 478
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42 313
2
Әлеуметтік көмек
220 893
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
220 893
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67 944
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 154
006
Тұрғын үй көмек көрсету
10 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 540
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 563
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30 718
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
57 674
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 786
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 786
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 867
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 515
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 404
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 436 153
1
Тұрғын үй шаруашылығы
53 888
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
45 884
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөндеу және абаттандыру
45 884
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

38 000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 800
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
293 470
1
Социальная обеспечение
45 791
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 791
005
Государственная адресная социальная помощь
3 478
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
42 313
2
Социальная помощь
220 893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
220 893
002
Программа занятости
67 944
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 154
006
Оказание жилищной помощи
10 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 540
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 563
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30 718
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57 674
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 786
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 786
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 867
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 515
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 404
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 436 153
1
Жилищное хозяйство
53 888
464
Отдел образования района (города областного значения)
45 884
026
Ремонт и благоустройство обьектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
45 884
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)