Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 желтоқсанда № 4055 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9185832 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1606633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 707989 мың теңге;
трансферттер түсімі 6866729 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1694183 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 801746 мың теңге;
субвенциялар 4370800 мың теңге;
2) шығындар 9224024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18303 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 29988 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 56495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 56495 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 23-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 25 412 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 69474 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдалануын қамтамасыз етсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2016 года № 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2016 года № 4055. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.03.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9185832 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1606633 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4481 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 707989 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6866729 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1694183 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 801746 тысяч тенге;
субвенции 4370800 тысяч тенге;
2) затраты 9224024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18303 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 29 988 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11685 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 56495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 56495 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 23-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 25412 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 69474 тысяч тенге, согласно приложения 4.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование районного бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5
5. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности правовой и связи с общественными организациями".

6. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Қ.Абдрахманов
Алакөл аудандық
мәслихатының хатшысы С.Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы № 11-1 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алакөл аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Бекболатов Сатай Нурмухашевич

6. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Алакольского
районного маслихата Абдрахманов К.
Секретарь Алакольского
районного маслихата Жабжанов С.
Согласование к решению Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Алакольского района" Бекболатов Сатай Нурмукашевич

Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы "23" желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 23-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Алакөл ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
1. Кірістер
9 185 832
1
Салықтық түсімдер

Приложение 1 утвержденное решением маслихата Алакольского района от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 23-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Бюджет Алакольского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1. Доходы
9 185 832
1
Налоговые поступления