Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 8-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 11 қарашада № 4007 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 16-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3641 тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2016 жылдың 8 қаңтарында № 2, 2016 жылдың 15 қаңтарында № 3 жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 15 ақпанында № 3712 тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2016 жылдың 25 ақпанында № 9 жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3765 тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірінде № 16, 2016 жылдың 6 мамырында № 19 жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3876 тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2016 жылдың 10 маусымында № 24, 2016 жылдың 17 маусымында № 25 жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 27 шілдедегі № 3913 тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2016 жылдың 5 тамызында № 32, 2016 жылдың 12 тамызында № 33 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016- 2018 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 ноября 2016 года № 4007. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 16-2
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 16-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3641, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 8 января 2016 года № 2, от 15 января 2016 года № 3), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 57-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 февраля 2016 года № 3712, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 25 февраля 2016 года № 9), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-3 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3765, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 15 апреля 2016 года № 16, от 6 мая 2016 года № 19), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 23 мая 2016 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3876, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 10 июня 2016 года № 24, от 17 июня 2016 года № 25), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июля 2016 года № 3913, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 5 августа 2016 года № 32, от 12 августа 2016 года № 33) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18189869 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2531716 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15198 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 86124 мың теңге;
трансферттер түсімі 15556831 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5732741 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5597772 мың теңге;
субвенциялар 4226318 мың теңге;
2) шығындар 20475299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 40952 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68961 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2326382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2326382 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес 240490 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы 18189869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2531716 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15198 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 86124 тысяч тенге;
поступление трансфертов 15556831 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5732741 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5597772 тысяч тенге;
субвенции 4226318 тысяч тенге;
2) затраты 20475299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 40952 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68961 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2326382 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2326382 тысяч тенге.";
пункт 3 к указанному решению изложить в новой редакции:
"3.Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 240490 тысяч тенге, согласно приложению 4.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. "Еңбекшіқазақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Жәкеев Е. И.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Енбекшиказахского района" (по согласованию Жакеев Е. И.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе Енбекшиказахского районного маслихата.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы Г. Мухтарова
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8-1 шешіміне 1-қосымша

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата Г. Мухтарова
Секретарь Енбекшиказахского
районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 23 мая 2016 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы"