Ескелді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 ақпандағы № 26 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 25 ақпанда № 3740 болып тіркелді
ҚАУЛЫ
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Констититуциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Ескелді ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Бектуров Мурат Мухтаровичқа осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары Әлібаев Қайырғали Айтжановичқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қылышбаев
Ескелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "08" ақпанындағы "Ескелді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналыстыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 26 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Орындары
Мекен-жайы
Қайнарлы ауылдық округі бойынша
1.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Нурменбетов көшесінде
2.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
К. Тоқаев көшесінде
Көкжазық ауылдық округі бойынша
3.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Мұстафа Шоқай көшесінде Амангелді көшесімен қиылысында
4.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жандосов көшесінде
Қашаубаев көшесімен қиылысында
5.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Достық көшесінде
Қаратал көшесімен қиылысында
Төлеңгіт ауылдық округі бойынша
6.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Досқожанова көшесінде
Алтынсарин көшесімен қиылысында
7.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Ескелді би көшесінде
Ескелді көшесімен қиылысында
8.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Досқожанова көшесінде
Молдагулова көшесімен қиылысында
Ақын Сара ауылдық округі бойынша
9.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Абая көшесінде
10.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Сатпаева көшесінде
Қоңыр ауылдық округі бойынша
11.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Абая көшесінде
12.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Мектеп көшесінде
Алдабергенов ауылдық округі бойынша
13.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Нурмакова көшесінде
Боранбаев көшесімен қиылысында
14.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Молодежная көшесінде Нұрманбетова көшесімен қиылысында
15.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жамбыл көшесінде
Ленина көшесімен қиылысында
16.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жамбыл көшесінде
Чубарская көшесімен қиылысында
Бақтыбай ауылдық округі бойынша
17.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жансугурова көшесінде
Школьная көшесімен қиылысында
18.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жансенгирова көшесінде
Менисова көшесімен қиылысында
Қаратал ауылдық округі бойынша
19.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
С. Шегебайұлы көшесінде
Алмабала көшесімен қиылысында
20.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Бопау батыр көшесінде
Ғарышкер көшесімен қиылысында
Жалғызағаш ауылдық округі бойынша
21.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Ғ. Орманов көшесінде
22.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Боранбаев көшесінде
Қарабұлақ ауылдық округі бойынша
23.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Сәтпаев көшесінде
Оразбеков көшесімен қиылысында
24.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Балпық би көшесінде
Жақыпбаева көшесімен қиылысында
25.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Победа көшесінде
Ауэзова көшесімен қиылысында
26.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Токтаров көшесінде
Көпесбаева көшесімен қиылысында
27.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Оразбеков көшесінде
Сәтпаев көшесімен қиылысында
28.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Почтовая көшесінде
Молдагулова көшесімен қиылысында
29.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Темирғали көшесінде
30.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Шереметов көшесінде
31.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Бақтыбай көшесінде
32.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
М. Маметова көшесінде
33.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Ауэзова көшесінде
Сырымбет ауылдық округі бойынша
34.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Тельман көшесінде
Балпық би көшесімен қиылысында
35.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жақыпбаева көшесінде
Алатау көшесімен қиылысында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ескельдинском районе
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 08 февраля 2016 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 февраля 2016 года № 3740
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Ескельдинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Ескельдинского района" Бектурова Мурата Мухтаровича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алибаева Каиргали Айтжановича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кылышбаев
Приложение 1 к постановлению акимата Ескельдинского района от "08" февраля 2016 года № 26 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Ескельдинском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
Места
Адрес
По Кайнарлинского сельскому округу
1.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Нурманбетова
2.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице К. Токаева
По Кокжазыкскому сельскому округу
3.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Мустафа Шокай на пересечении с улицей Амангельды
4.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жандосова на пересечении с улицей Кашаубаева
5.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Достык на пересечении с улицей Каратал
По Толенгутскому сельскому округу
6.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Доскожанова на пересечении с улицей Алтынсарина
7.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Ескелди би на пересечении с улицей Ескелды
8.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Доскожанова на пересечении с улицей Молдагулова
По Акын Саринскому сельскому округу
9.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Абая
10.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Сатпаева
По Конырскому сельскому округу
11.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Абая
12.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Мектеп
По Алдабергеновскому сельскому округу
13.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Нурмакова на пересечении с улицей Боранбаева
14.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Молодежная на пересечении с улицей Нурманбетова
15.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жамбула на пересечении с улицей Ленина
16.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жамбула на пересечении с улицей Чубарская
По Бактыбайскому сельскому округу
17.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жансугурова на пересечении с улицей Школьная
18.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жансенгирова на пересечении с улицей Менисова
По Каратальскому сельскому округу
19.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице С. Шегебайулы на пересечении с улицей Алмабала
20.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Бопау на пересечении с улицей Гарышкер
По Жалгызагашскому сельскому округу
21.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Г. Орманова
22.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Боранбаева
По Карабулакскому сельскому округу
23.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Сатпаева на пересечении с улицей Оразбекова
24.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Балпык би на пересечении с улицей Жакыпбаева
25.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Победа на пересечении с улицей Ауэзова
26.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Токтарова на пересечении с улицей Копесбаева
27.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Оразбекова на пересечении с улицей Сатпаева
28.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Почтовая на пересечении с улицей Молдагулова
29.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Темиргали
30.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Шереметова
31.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Бактыбай
32.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице М. Маметова
33.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Ауэзова
По Сырымбетовскому сельскому округу
34.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Тельман на пересечении с улицей Балпык би
35.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жакыпбаева на пересечении с улицей Алатау

Ескелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "08" ақпанындағы "Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін келісімшарт негізінде ғимараттарды ұсыну туралы" № 26 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін келісімшарт негізінде ұсынылатын ғимараттар
Ғимарат
Мекен жай
1.
Ескелді ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қарабұлақ кенті,
Балпык би көшесі, № 55
2
Ескелді ауданы әкімінің Балпық би атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Көкжазық ауылы,
Гагарина көшесі, № 2
3
Ескелді ауданы әкімінің Қаратал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауылы,
С. Шегебайұлы көшесі, № 68
4
Ескелді ауданы әкімінің Жетісу орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жетісу ауылы,
Досқожанова көшесі, № 15
5
Ескелді ауданы әкімінің Байысов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алдабергенов ауылы,
Жамбыл көшесі, № 2
6
Ескелді ауданы әкімінің Б. Жолбарысұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бақтыбай ауылы,
Рысқұлов көшесі, № 36
7
Ескелді ауданы әкімінің С. Сейфулин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Елтай ауылы,
Жансенгіров көшесі, № 30
8
Ескелді ауданы әкімінің Ш. Уәлиханов атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақын Сара ауылы,
Абай көшесі, № 1
9
Ескелді ауданы әкімінің О. Кошевой атындағы негізгі орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ешкіөлмес ауылы, Махамбет Отемисұлы көшесі, № 1
10
Ескелді ауданы әкімінің Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ кенті,
Әуезов көшесі, № 7
11
Ескелді ауданы әкімінің Титов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ кенті,
Акименко көшесі, № 2
12
Ескелді ауданы әкімінің Н. Алдабергенов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ кенті,
Оразбеков көшесі, № 56
13
Ескелді ауданы әкімінің Шестаков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ кенті,
Жандосов көшесі, № 9

Приложение 2 к постановлению акимата Ескельдинского района от "08" февраля 2016 года № 26 "Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями"
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещение
Адрес
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие акимата Ескельдинского района "Районный дом культуры"
поселок Карабулак, улица Балпык би, № 55
2
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени Балпык би акимата Ескельдинского района
село Кокжазык,
улица Гагарина, № 2
3
Коммунальное государственное учреждение Каратальская средняя школа с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
село Каратал,
улица С. Шегебайулы, № 68
4
Коммунальное государственное учреждение Жетысуская средняя школа акимата Ескельдинского района
село Жетысу,
улица Доскожанова, № 15
5
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени Байысова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
село Алдабергенова,
улица Жамбыла, № 2
6
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени Б. Жолбарысұлы с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
село Бактыбай,
улица Рыскулова, № 36
7
Коммунальное государственное учреждение средняя школа С. Сейфулина с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
село Елтай,
улица Жансенгирова, № 30
8
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени Ш. Уалиханова акимата Ескельдинского района
село Акын Сара,
улица Абая, № 1
9
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени О. Кошевого с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
село Ешкиолмес, улица Махамбет Отемисулы, № 1
10
Коммунальное государственное учреждение Карабулакская средняя школа с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
поселок Карабулак,
улица Ауезова, № 7
11
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени Титова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
поселок Карабулак,
улица Акименко, № 2
12
Коммунальное государственное учреждение средняя школа Н. Алдабергенова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
поселок Карабулак,
улица Оразбекова, № 56
13
Коммунальное государственное учреждение средняя школа имени Шестакова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района
поселок Карабулак,
улица Жандосова,№ 9