Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-27 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 26 шілдеде № 3909 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3645 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 22 қаңтарында № 4 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 63-353 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3726 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 18 наурызында № 12 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3766 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 13 мамырында № 20 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-20 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3875 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 17 маусымында № 25 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 июля 2016 года № 3909. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-100
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3645 , опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 22 января 2016 года № 4), в решение Ескельдинского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 63-353 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3726, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 18 марта 2016 года № 12), в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-6 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3766, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 13 мая 2016 года № 20), в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 мая 2016 года № 4-20 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3875, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 17 июня 2016 года № 25) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4777502 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 225841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13058 мың теңге;
трансферттер түсімі 4498973 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1459873 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 582180 мың теңге;
субвенциялар 2456920 мың теңге;
2) шығындар 4829041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 43249 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29926 мың теңге;

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4777502 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 225841 тысяча тенге;
неналоговые поступления 39630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13058 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4498973 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1459873 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 582180 тысяч тенге;
субвенции 2456920 тысяч тенге;
2) затраты 4829041 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 43249 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29926 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100698 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ескелді ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. М. Әлімбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита бюджета
100698 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Ескельдинского района" (по согласованию С. М.Алимбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ш. Бозов
Ескелді аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-27 шешіміне қосымша

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Ескельдинского районного маслихата Ш. Бозов
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-27 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы"