Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 8-37 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 11 қарашада № 4005 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3645 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 22 қаңтарында № 4 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 63-353 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3726 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 18 наурызында № 12 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3766 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 13 мамырында № 20 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-20 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3875 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 17 маусымында № 25 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 26 шілдесінде № 3909 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2016 жылдың 26 тамызында № 35 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28 октября 2016 года № 8-37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 ноября 2016 года № 4005. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-100
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 №14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3645, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 22 января 2016 года № 4), в решение Ескельдинского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 63-353 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3726, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 18 марта 2016 года № 12), в решение Ескельдинского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-6 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3766, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 13 мая 2016 года № 20), в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 мая 2016 года № 4-20 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3875, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 17 июня 2016 года № 25), в решение Ескельдинского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-27 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 июля 2016 года № 3909, опубликованного в газете "Жетысу шугыласы" от 26 августа 2016 года № 35) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4871363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13058 мың теңге;
трансферттер түсімі 4592834 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1572053 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 563861 мың теңге;
субвенциялар 2456920 мың теңге;
2) шығындар 4922902 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 43249 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29926 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4871363 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 237911 тысяча тенге;
неналоговые поступления 27560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13058 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4592834 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1572053 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 563861 тысяч тенге;
субвенции 2456920 тысяч тенге;
2) затраты 4922902 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 43249 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29926 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100698 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ескелді ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысының м.а. (келісім бойынша С.С.Тулепбергенов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита бюджета
100698 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на и.о.руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Ескельдинского района" (по согласованию С.С. Тулепбергенов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ә. Тайжанов
Ескелді аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8-37 шешіміне қосымша

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Ескельдинского районного
маслихата А. Тайжанов
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от 28 октября 2016 года № 8-37 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 60-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы"

13816
2
Әлеуметтiк көмек
138521
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138521
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
41499
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
250
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20150
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3402
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10428
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2056
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34153
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26583
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27659
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27659
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21618
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1063
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
904
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4074
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
630367
1
Тұрғын үй шаруашылығы
149725
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5072
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5072
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
94656
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1064
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93592
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14676
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14676
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

13816
2
Социальная помощь
138521
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138521
002
Программа занятости
41499
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
250
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20150
006
Оказание жилищной помощи
3402
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10428
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2056
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34153
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26583
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27659
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27659
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21618
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1063
021
Капитальные расходы государственного органа
904
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4074
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
630367
1
Жилищное хозяйство
149725
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5072
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5072
467
Отдел строительства района (города областного значения)
94656
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1064
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93592
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14676
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14676
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)