Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 9-39 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 27 желтоқсанда № 4040 болып тіркелді.
Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 786 488 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75 626 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 31 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 426 100 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 701 708 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 901 138 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 9 800 570 мың теңге;
2) шығындар 91 346 946,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 34 186 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 61 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 077 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 2 621 721,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 621 721,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 13.12.2017 № 18-85 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 52 842 506 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 26 617 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 280 287 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 02.11.2017 № 17-81 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 12 декабря 2016 года № 9-39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 декабря 2016 года № 4040.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 88 786 488 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 75 626 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления 31 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 426 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 701 708 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 901 138 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 9 800 570 тысяч тенге;
2) затраты 91 346 946,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 34 186 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 61 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 077 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 2 621 721,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 621 721,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2017 № 18-85 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 55 242 506 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 26 617 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 280 287 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 02.11.2017 № 17-81 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год, согласно приложению 5.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

7. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрайымы С. Нұрғисаева
Іле аудандық мәслихатының
хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Естеусізова Гүлнар Таутайқызы

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Илийского
районного маслихата С. Нургисаева
Секретарь Илийского
районного маслихата Р. Абилова
Согласование к решению Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района" Естеусизова Гульнар Таутаевна

Іле ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 13.12.2017 № 18-85 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер
88 786 488
1
Салықтық түсімдер

Приложение 1 утвержденное решением маслихата Илийского района от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2017 № 18-85 (вводится в действие с 01.01.2017).
Бюджет Илийского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы
88 786 488
1
Налоговые поступления

36 425
Іле ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешімімен бекітілген 5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

36 425
Приложение 5 утвержденное решением маслихата Илийского района от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование