Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-187 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 ақпанда № 3696 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 345 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 19.11.2020 № 345 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарының сайлаушыларымен кездесуі үшін шаттық негізде үй– жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Қарасай ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Абдраманова Амина Мадиқызына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет -ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Галия Матанқызы Амановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Жұмәділ
Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтарындағы "Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй–жайлар беру туралы" № 1-187 қаулысына 1–ші қосымша
Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Қаскелең қаласы бойынша:
1) Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі, № 216, аудандық еңбек және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимаратының жанындағы стенд;

Об определении мест для размешения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатом помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 27 января 2016 года № 1-187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 февраля 2016 года № 3696. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 19 ноября 2020 года № 345
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 19.11.2020 № 345 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Карасайской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Карасайского района" Абдраманову Амину Мадиевну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республике Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аманову Галию Матановну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исплняющий обязанности
акима района Н. Жұмәділ
Приложение 1 к постановлению акимата Карасайского района от 27 января 2016 года № 1-187 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Карасайском районе
1. По городу Каскелен:
1) город Каскелен, улица Абылай хана, № 216, стенд у здания районного отдела занятости и социальных программ.

2) Қаскелең қаласы, Асқаров пен Н. Бердіғұлов көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі, № 40, аудан әкімінің мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
2. Әйтей ауылдық округі бойынша :
1) Әйтей ауылы, Наурыз көшесі, № 8, Қосынов атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі, № 2, Еңбекші орта мектепғимаратының жанындағы стенд.
3. Елтай ауылдық округі бойынша:
1) Береке ауылы, Б. Тамабаев пен Бабаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Қаратөбе ауылы, Наурызбай көшесі, № 40, Б. Тамабаев атындағы орта мектебінің жанындағы стенд;
3) Көкөзек ауылы, Жандосов көшесі, № 16, Көкөзек атындағы ортамектеп ғимаратының жанындағы стенд.
4. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 24, Жамбыл атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Батан ауылы, М. Саламатов көшесі, № 31, фельдшерлік – акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қошмамбет ауылы, М. Маметова көшесі, № 2, Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4) Ұлан ауылы, Т. Тегіс көшесі, № 14, Н. Крупская атындағы ортамектеп ғимаратының жанындағы стенд.
5. Жаңашамалған ауылдық округі бойынша:
1) Шамалған бекеті, Ж. Дүйсеков пен Д. Қонаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Шамалған бекеті, Қарасай батыр мен С. Датов көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Колащы ауылы, Д. Қонаев пен Шалғынбай көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Тұрар ауылы, Әшекеев пен С. Көпбаев көшелерінің қиылысындағы стенд.
6. Жандосов ауылдық округі бойынша:
1) Жандосов ауылы, Б. Теміртеков пен Райымбек көшелерінің қиылысындағы тақтайша;
2) Шалқар ауылы, Абай мен Жамбыл көшелерінің қиылысындағы тақтайша.
7. Іргелі ауылдық округі бойынша:
1) Іргелі ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 68, ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көксай ауылы, К. Қожабеков көшесі, № 1 , ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратынын жанындағы стенд
8. Бірінші Май ауылдық округі бойынша:
1) Қайнар ауылы, Наурыз көшесі, №1, Қазақ картоп және көкөніс шаруашылық ғылыми зерттеу институты ғимараты жанындағы стенд;
2) Бекболат ауылы, Жетісу мен Мектеп көшелерінің қиылысындағы стенд.
9. Райымбек ауылдық округі бойынша:
1) Райымбек ауылы, Байтұрсынов көшесі, № 13, ауылдық әкімшілік ғимаратының жанындағы стенд;
2) Абай ауылы, М. Мақатаев көшесі, № 30, Абай ауылындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қырғауылды ауылы, С. Іңкәрбеков көшесі, №49, К. Ушинский атындағы орта мектеп ғимараты жанындағы стенд.
10. Умтыл ауылдық округі бойынша:
1) Алмалыбақ ауылы, Б. Басібеков көшесі, № 8, пошта бөлімшесінің ғимаратының жанындағы стенд;

2) город Каскелен, стенд на пересечении улиц Аскарова и Н. Бердыгулова.
3) город Каскелен, улица Абылай хана, № 40, стенд у здания районного дома культуры акима Карасайского района.
2. По Айтейскому сельскому округу:
1) село Айтей, улица Наурыз, № 8, стенд у здания средней школы имени Косынова;
2) село Енбекши, улица Райымбека, № 2, стенд у здания средней школы Енбекши.
3. По Ельтайскому сельскому округу:
1) село Береке, стенд на пересечении улиц Б. Тамабаева и Бабаева;
2) село Каратобе, улица Наурызбая, № 40, стенд у здания средней школы имени Б. Тамабаева;
3) село Кокозек, улица Жандосова, № 16, стенд у здания Кокозекской средней школы.
4. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 24, стенд у здания средней школы имени Жамбыла;
2) село Батан, улица М. Саламатова, № 31, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Кошмамбет, улица М. Маметовой, № 2, стенд у здания средней школы имени К. Кошмамбетова;
4) село Улан, улица Т. Тегиса, № 14, стенд у здания средней школы имени Н. Крупской.
5, По Жанашамалганскому сельскому округу:
1) станция Шамалган, стенд на пересечении улиц Ж. Дуйсекова и Д. Кунаева.
2) станция Шамалган, стенд на пересечении улиц Карасай батыра и С. Датова;
3) село Кольащы, стенд на пересечении улиц Д. Кунаева и Шалгынбая;
4) село Турар, стенд на пересечении улиц Ашекеева и С. Копбаева.
6. По Жандосовскому сельскому округу:
1) село Жандосово, щит на пересечении улиц Б. Темирбекова и Райымбека.
2) село Шалкар, щит на пересечении улиц Абая и Жамбыла.
7. По Иргелинскому сельскому округу:
1) село Иргели, улица Кунаева, № 68, стенд у здания акимата сельского округа;
2) село Коксай, улица К. Кожабекова, № 1, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
8. По Первомайскому сельскому округу:
1) село Кайнар, улица Наурыз, № 1, стенд у здания Казахского научно-исследовательского института картофельного и овощного хозяйства.
2) село Бекболат, стенд на пересечении улиц Жетысу и Мектеп.
9. По Райымбекскому сельскому округу:
1) село Райымбек, улица Байурсынова, № 13, стенд у здания акимата сельского округа;
2) село Абай, улица М. Макатаева, № 30, стенд у здания средней школы села Абай;
3) село Кыргауылды, улица С. Инкарбекова, № 49, стенд у здания средней школы имени К. Ушинского.
10. По Умтылскому сельскому округу:
1) село Алмалыбак, улица Б. Басибекова, № 8, стенд у здания почтового отделения;

2) Алмалыбақ ауылы, М. Ерлепесов пен О. Шегебаев көшелерінің қиылысының жанындағы стенд;
3) Мерей ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 7, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Көлді ауылы, Абай көшесі, № 1, пошта бөлімшесінің ғимаратының жанындағы стенд.
11. Үшқоңыр ауылдық округі бойынша:
1) Үшқоңыр ауылы, Жібек жолы, № 47, округ әкімдігінің ғимаратының жанындағы стенд;
2) Үшқоңыр ауылы, Әділбеков көшесі, № 1, су шаруашылығы колледжінің ғимаратының жанындағы стенд.
Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтарындағы "Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй–жайлар беру туралы" №1-187 қаулысына 2–ші қосымша
Қарасай ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй–жайлар
1. Қаскелең қаласы бойынша:
1) Қаскелең қаласы, Өмірәлі көшесі, № 84, В. Белинский атындағы орта мектептің акті залы;
2) Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі, № 86, А. Пушкин атындағы орта мектептің акті залы;
3) Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі, № 91, Байжанов атындағы орта мектептің акті залы;
4) Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі, № 48, Керімбеков атындағы орта мектептің акті залы;
5) Қаскелең қаласы, Жангозин көшесі, № 48, Сәтпаев атындағы орта мектептің акті залы.
2. Әйтей ауылдық округі бойынша :
1) Әйтей ауылы, Наурыз көшесі, № 8, Қосынов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі, № 2, Еңбекші орта мектептің акті залы.
3. Елтай ауылдық округі бойынша:
1) Береке ауылы, Алтынсарин көшесі, № 1, Бейсебаев атындағы орта мектептің акті залы.
4. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 24, Жамбыл атындағы орта мектептің акті залы;
2) Қошмамбет ауылы, М. Маметова көшесі, № 2, Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектептің акті залы;
3) Ұлан ауылы, Т. Тегіс көшесі №14, Н. Крупская атындағы орта мектептің акті залы.
5. Жаңашамалған ауылдық округі бойынша:
1) Шамалған бекеті, Қарасу көшесі, № 110а, Шамалған жаңа қазақ орта мектептің акт залы ;
2) Шамалған бекеті, Д. Қонаев көшесі, № 2, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектептің акт залы;
3) Шамалған бекеті, Ж. Дүйсеков көшесі, № 42 а, Шамалған қазақ орта мектептің акт залы;
4) Тұрар ауылы, С. Көпбаев көшесі, № 21, Байсалбаев атындағы орта мектептің акті залы,
5) Колащы ауылы, Байжарасов көшесі, № 2, Барибаев атындағы орта мектептің акті залы.
6. Жандосов ауылдық округ бойынша:
1) Жандосов ауылы, Б. Темірбеков көшесі, № 16, О. Жандосов атындаға орта мектептің акті залы.
7. Іргелі ауылдық округі бойынша:
1) Іргелі ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 80, ауылдық мәдениет үйінің залы;

2) село Алмалыбак, стенд на пересечении улиц М. Ерлепесова и О. Шегебаева;
3) село Мерей, улица Д. Кунаева, № 7, стенд у здания сельского дома культуры;
4) село Кольди, улица Абая, № 1, стенд у здания почтового отделения.
11. По Ушконырскому сельскому округу:
1) село Ушконыр, улица Жибек жолы, № 47, стенд у здания акимата сельского округа;
2) село Ушконыр, улица Адильбекова, № 1, стенд у здания колледжа водного хозяйства.
Приложение 2 к постановлению акимата Карасайского района от 27 января 2016 года № 1-187 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Карасайском районе
1. По городу Каскелен:
1) город Каскелен, улица Умрали, № 84, актовый зал средней школы имени В. Белинского;
2) город Каскелен, улица Алимкулова, № 86, актовый зал средней школы имени А. Пушкина;
3) город Каскелен, улица Байгазиева, № 91, актовый зал средней школы имени Байжанова;
4) город Каскелен, улица Барибаева, № 48, актовый зал средней школы имени Керимбекова;
5) город Каскелен, улица Жангозина, № 48, актовый зал средней школы имени Сатпаева.
2. По Айтейскому сельскому округу:
1) село Айтей, улица Наурыз № 8, актовый зал средней школы имени Косынова;
2) село Енбекши, улица Райымбека, № 2, актовый зал средней школы Енбекши.
3. По Ельтайскому сельскому округу:
1) село Береке, улица Алтынсарина, № 1, актовый зал средней школы имени Бейсебаева.
4. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 24, актовый зал средней школы имени Жамбыла;
2) село Кошмамбет, улица М. Маметовой, № 2, актовый зал средней школы имени К. Кошмамбетова;
3) село Улан, улица Т. Тегиса, № 14, актовый зал средней школы имени Н. Крупской.
5. По Жанашамалганскому сельскому округу:
1) станция Шамалган, улица Карасу, № 110а, актовый зал Шамалганской новой казахской средней школы;
2) станция Шамалган, улица Д. Кунаева, № 2, актовый зал средней школы имени И. Алтынсарина;
3) станция Шамалган, улица Ж. Дуйсекова, № 42 а, актовый зал Шамалганской казахской средней школы;
4) село Турар, улица С. Копбаева, № 21, актовый зал средней школы имени Байсалбаева;
5) село Кольащы, улица Байжарасова, № 2, актовый зал средней школы имени Барибаева.
6. По Жандосовскому сельскому округу:
1) село Жандосово, улица Б. Темирбекова, № 16, актовый зал средней школы имени О. Жандосова.
7. По Иргелинскому сельскому округу:
1) село Иргели, улица Д. Кунаева, № 80, зал сельского дома культуры;

2) Көксай ауылы, Наурызбай көшесі, № 108, М. Маметова атындағы орта мектептің акті залы.
8. Бірінші Май ауылдық округі бойынша:
1) Бекболат ауылы, Мектеп көшесі, № 1, 1-май атындағы орта мектептің акті залы;
9. Райымбек ауылдық округі бойынша:
1) Райымбек ауылы, Түркістан көшесі, № 4, К. Әзербаев атындағы орта мектептің акті залы;
2) Абай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 130, М. Ғабдуллин атындағы орта мектептің акті залы;
3) Абай ауылы, М. Мақатаев көшесі, № 30, Абай ауылының орта мектептің акті залы;
4) Қырғауылды ауылы, Наурыз көшесі, №49 а, Қырғауылды қазақ орта мектептің акті залы;
5) Қырғауылды ауылы, Іңкәрбеков көшесі, № 49, К. Ушинский атындағы орта мектептің акті залы;
10. Умтыл ауылдық округі бойынша:
1) Алмалыбақ ауылы, Хабибуллин көшесі, № 9, Әль–Фараби атындағы орта мектеп гимназиясының акті залы;
2) Мерей ауылы, Мектеп көшесі, № 1, Макаренко атындағы орта мектептің акті залы.
11. Үшқоңыр ауылдық округі бойынша :
1) Үшқоңыр ауылы, Өтеген батыр көшесі, № 40, М. Әуезов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Үшқоңыр ауылы, Жібек жолы көшесі, № 83, Қарасай батыр атындағы орта мектептің акті залы.

2) село Коксай, улица Наурызбая, № 108, актовый зал средней школы имени М. Маметовой.
8. По Первомайскому сельскому округу:
1) село Бекболат, улица Мектеп, № 1, актовый зал средней школы имени 1-Мая.
9. По Райымбекскому сельскому округу:
1) село Райымбек, улица Туркестан, № 4, актовый зал средней школы имени К. Азербаева;
2) село Абай, улица И. Алтынсарина, № 130, актовый зал средней школы имени М. Габдуллина;
3) село Абай, улица М. Макатаева, № 30, актовый зал средней школы села Абай;
4) село Кыргауылды, улица Наурыз, № 49 а, актовый зал Кыргауылдинской казахской средней школы;
5) село Кыргауылды, улица Инкарбекова, № 49, актовый зал средней школы имени К. Ушинского.
10. По Умтылскому сельскому округу:
1) село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 9, актовый зал средней школы-гимназии имени Аль-Фараби;
2) село Мерей, улица Мектеп № 1, актовый зал средней школы имени Макаренко.
11. По Ушконырскому сельскому округу:
1) село Ушконыр, улица Отеген батыра, № 40, актовый зал средней школы имени М. Ауэзова;
2) село Ушконыр, улица Жибек жолы, № 83, актовый зал средней школы имени Карасай батыра.