Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 7 сәуірде № 3779 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 14-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне (2015 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3657 тіркелген, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық № 3-4 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-4 шешіміне (2016 жылғы 15 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3714 тіркелген, 2016 жылдың 26 ақпанында аудандық № 8 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24842586 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 12070313 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 58047 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 240000 мың теңге;
трансферттер түсімі 12474226 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 3259723 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 9214503 мың теңге;
2) шығындар 24878931 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 452419 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 467967 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15548 мың теңге;
4) қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 494674 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 24 марта 2016 года № 1-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 апреля 2016 года № 3779. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 14-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3657, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 26 января 2016 года № 3-4), в решение Карасайского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 52-4 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 февраля 2016 года № 3714, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 26 февраля 2016 года № 8) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 24842586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12070313 тысяч тенге;
неналоговые поступления 58047 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 240000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12474226 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3259723 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 9214503 тысячи тенге;
2) затраты 24878931 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 452419 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 467967 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15548 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 494674 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 494674 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. "Қарасай ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Е.Т. Ахметов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета 494674 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Карасайского района" (по согласованию Е.Т. Ахметов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Қилыбаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы Қарасай ауданының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-11 шешіміне 1 қосымша

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально - экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата С. Килыбаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е. Калиев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-11 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы"

235 736
1
"Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19 175
2
"Қарасай ауданының Үшқоңыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25 322
3
"Қарасай ауданының Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21 454
4
"Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
24 366
5
"Қарасай ауданының Жаңашамалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13 647
6
"Қарасай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21 165
7
"Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21 042
8
"Қарасай ауданының Қаскелең қалалық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
69 358
9
"Қарасай ауданының Бірінші Май ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4 682
10
"Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6 232
11
"Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9 293

235 736
1
Государственное учереждение "Аппарат акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
19 175
2
Государственное учереждение "Аппарат акима Ушконурского сельского округа Карасайского района"
25 322
3
Государственное учереждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа Карасайского района"
21 454
4
Государственное учереждение "Аппарат акима Раймбекского сельского округа Карасайского района"
24 366
5
Государственное учереждение "Аппарат акима Новочемолганского сельского округа Карасайского района"
13 647
6
Государственное учереждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Карасайского района"
21 165
7
Государственное учереждение "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
21 042
8
Государственное учереждение "Аппарат акима Каскеленского городского округа Карасайского района"
69 358
9
Государственное учереждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Карасайского района"
4 682
10
Государственное учереждение "Аппарат акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
6 232
11
Государственное учереждение "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"
9 293