Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі №6-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 шілдеде № 3926 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 14-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3657 тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2016 жылдың 26 қаңтарында № 3-4 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 15 ақпанында № 3714 тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2016 жылдың 26 ақпанында № 8 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 7 сәуірінде № 3779 тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2016 жылдың 22 сәуірінде № 17 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3863 тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2016 жылдың 17 маусымында № 24 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 июля 2016 года № 3926. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 14-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3657, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 26 января 2016 года № 3-4), в решение Карасайского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 52-4 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 февраля 2016 года № 3714, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 26 февраля 2016 года № 8), в решение Карасайского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-11 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 апреля 2016 года № 3779, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 22 апреля 2016 года № 17), в решение Карасайского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 5-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3863, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 17 июня 2016 года № 24) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25221253 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11390913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 201847 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 405600 мың теңге;
трансферттер түсімі 13222893 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 3757722 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 9465171 мың теңге;
2) шығындар 25357598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 452419 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 467967 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15548 мың теңге;
4) қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 594674 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 594674 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 25221253 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11390913 тысяч тенге;
неналоговые поступления 201847 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 405600 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13222893 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3757722 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 9465171 тысяч тенге;
2) затраты 25357598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 452419 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 467697 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15548 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 594674 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета 594674 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

4. "Қарасай ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Д. М. Сансызбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлікті пен инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Карасайского района" (по согласованию Д. М. Сансызбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройсту, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Исаева
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-5 шешіміне 1-қосымша

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата А. Исаева
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е. Калиев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-5 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 50-3 "О бюджете Карасайского района на 2016-2018 годы"

62 978
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34 334
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 653
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
33 143
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 090
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 110
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
79 712
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 494
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
42 494
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
37 209
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 881
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 404
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
979 853
1
Тұрғын үй шаруашылығы
263 013
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
101 028
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
101 028
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
20 626
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
20 626
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
116 986
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
105 001
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 985
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
24 373
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
10 973
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13 400
2
Коммуналдық шаруашылық
585 172
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
570 172
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
552 757
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

62 978
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34 334
006
Оказание жилищной помощи
7 653
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 143
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 090
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 110
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
79 712
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 494
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 494
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 209
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 881
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 404
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
979 853
1
Жилищное хозяйство
263 013
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
101 028
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
101 028
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 626
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
20 626
467
Отдел строительства района (города областного значения)
116 986
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
105 001
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 985
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
24 373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
10 973
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13 400
2
Коммунальное хозяйство
585 172
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
570 172
028
Развитие коммунального хозяйства
552 757
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения