Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 53-300 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3720 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 15-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 15-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104–бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-284 шешіміне (2015 жылдың 29 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3647 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2 (3803), 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 (3804) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 248 341 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 261 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 479 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 900 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 962 658 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 965 754 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 164 144 мың теңге;
субвенциялар 2 832 760 мың теңге;
2) шығындар 6 262 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 210 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 602 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 53-300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года № 3720. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 15-92
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 15-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-284 "О бюджете Кербулакского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3647, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 8 января 2016 года № 2 (3803), от 15 января 2016 года № 3 (3804), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6 248 341 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 261 304 тысяча тенге;
неналоговые поступления 20 479 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 900 тысячи тенге;
поступление трансфертов 5 962 658 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 965 754 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 164 144 тысяч тенге;
субвенции 2 832 760 тысячи тенге;
2) затраты 6 262 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 210 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 602 тысяч тенге;

4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 806 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Кербұлақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Ш. М. Төлегенов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65 806 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Ш. М. Тулегенов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Мұхаметхан Тұрлықожакұлы Нұсрелов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысының
міндетін уақытша атқарушы Самылтыров Еркебұлан Амантайұлы

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Нурелов Мухаметхан Турлыкожаевич
Временно исполняющий
обязанности секретаря
Кербулакского районного
маслихата Самылтыров Еркебулан Амантаевич

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
498994
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15726
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6000
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
79192
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
373876
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
227715
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
38891
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38891
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9060
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29831
2
Әлеуметтiк көмек
159249
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159249
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23437
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19307
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2036
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34346
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24589
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29575
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29575
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24366
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1805
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
58464
1
Тұрғын үй шаруашылығы
58464

464
Отдел образования района (города областного значения)
498994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15726
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79192
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
373876
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
227715
01
Социальное обеспечение
38891
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38891
005
Государственная адресная социальная помощь
9060
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29831
2
Социальная помощь
159249
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159249
002
Программа занятости
34028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23437
006
Оказание жилищной помощи
21506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19307
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2036
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34346
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24589
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29575
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29575
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24366
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1805
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3404
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
58464
1
Жилищное хозяйство
58464