Кербұлақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-68 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4041 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 017 139 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 405 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13 716 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 666 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 587 180 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 999 866 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 354 554 мың теңге;
субвенциялар 4 232 760 мың теңге;
2) шығындар 6 043 913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 271 668 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 296 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 020 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 298 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 298 442 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 21-117 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 4394 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 80 952,0 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Кербулакского района на 2017-2019 годы
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2016 года № 11-68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года № 4041. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 6 017 139 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 405 577 тысяча тенге;
неналоговые поступления 13 716 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 666 тысячи тенге;
поступление трансфертов 5 587 180 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 999 866 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 354 554 тысяч тенге;
субвенции 4 232 760 тысячи тенге;
2) затраты 6 043 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 271 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 296 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 020 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 298 442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 298 442 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2017 № 21-117 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 4 394 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 80 952,0 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж.Бозымбеков
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Рысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Тулегенов Шалхибай Молдахметович

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Ж.Бозымбеков
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела
экономики и бюджетного
планирования Кербулакского
района Тулегенов Шалхибай Молдахметович

205643
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16602
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9002
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
84939
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13025
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
81888
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
442819
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
55782
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55782
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2607
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29644
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
23531
2
Әлеуметтiк көмек
293378
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
293378
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101185
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27450
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11457
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1932
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44808
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
52461
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33389
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
93659
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92541
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26769
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1650
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
61169
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

205643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16602
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9002
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
84939
012
Капитальные расходы государственного органа
187
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13025
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
81888
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
442819
1
Социальное обеспечение
55782
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55782
005
Государственная адресная социальная помощь
2607
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29644
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
23531
2
Социальная помощь
293378
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
293378
002
Программа занятости
101185
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27450
006
Оказание жилищной помощи
20696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11457
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1932
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44808
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52461
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33389
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
93659
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26769
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1650
021
Капитальные расходы государственного органа
61169
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы