Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 10-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 3998 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 17-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 12.06.2017 № 17-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3642 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 2 (4781) жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 12 ақпанында № 3709 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2016 жылдың 19 ақпанында № 7 (4786) жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 4 сәуірінде № 3768 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2016 жылдың 8 сәуірінде № 14 (4793) жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3865 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2016 жылдың 10 маусымында № 23 (4802) жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 7-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 27 шілдесінде № 3918 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2016 жылдың 5 тамызында № 31 (4810) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2016 года № 3998. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2017 года № 17-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 12.06.2017 № 17-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3642, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 15 января 2016 года № 2 (4781)), в решение Коксуского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 52-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2016 года № 3709, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 19 февраля 2016 года № 7 (4786)), в решение Коксуского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-3 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2016 года № 3768, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 8 апреля 2016 года № 14 (4793)), в решение Коксуского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 4-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3865, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 10 июня 2016 года № 23 (4802), в решение Коксуского районного маслихата от 21 июля 2016 года № 7-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июля 2016 года № 3918, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 5 августа 2016 года № 31 (4810)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4669756 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 196096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19948 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5826 мың теңге;
трансферттер түсімі 4447886 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1596455 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 763393 мың теңге;
субвенциялар 2088038 мың теңге;
2) шығындар 4688357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 49252 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23923 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 73763 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 73763 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4669756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 196096 тысяч тенге;
неналоговые поступления 19948 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5826 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4447886 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1596455 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 763393 тысяч тенге;
субвенции 2088038 тысяч тенге;
2) затраты 4688357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 49252 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23923 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 73763 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 73763 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Көксу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. С. Нұрмұхамбетов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Коксуского района" (по согласованию С. С. Нурмухамбетов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".

5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Жүнісов
Көксу ауданы мәслихатының
Хатшысы Ә. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 10-1 шешіміне қосымша

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Коксуского
районного маслихата К. Жунисов
Секретарь Коксуского
районного маслихата А. Досымбеков
Приложение к решению Коксукого районного маслихата от 27 октября 2016 года № 10-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49-1 "О бюджете Коксуского района на 2016-2018 годы"