Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4043 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5574804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 231529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5610 мың теңге;
трансферттер түсімі 5331073 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1055940 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 687103 мың теңге;
субвенциялар 3588030 мың теңге;
2) шығындар 5590696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28803 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21124 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 23-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 3491 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 55663 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2016 года № 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года № 4043.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5574804 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 231529 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6592 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5610 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5331073 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1055940 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 687103 тысяч тенге;
субвенции 3588030 тысяч тенге;
2) затраты 5590696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28803 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21124 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2017 № 23-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 3491 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 55663 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Қарабасов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы Ә. Досымбеков

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Коксуского районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Коксуского
районного маслихата К. Карабасов
Секретарь Коксуского
районного маслихата А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсан "Көксу ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 23-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып
I. Кірістер
5574804
1
Салықтық түсімдер

Приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от "22" декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Коксуского района на 2017 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2017 № 23-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
5574804
1
Налоговые поступления

Көксу ауданы мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсан "Көксу ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-1 шешіміне 5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Бағдарлама
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

Приложение 5 к решению Коксуского районного маслихата от "22" декабря 2016 года № 12-1 "О бюджете Коксуского района на 2017-2019 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)