Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-60 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 желтоқсанда № 4052 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9–бабының 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8178045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 263897 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7853 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 5422 мың теңге;
трансферттер түсімі 7900873 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1222998 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 997730 мың теңге;
субвенциялар 5680145 мың теңге;
2) шығындар 8229672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13750 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33899 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65377 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65377 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 27-134 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 2512 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына 4–қосымшаға сәйкес, 62552 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Райымбекского района на 2017–2019 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2016 года № 11-60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2016 года № 4052.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 8178045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 263897 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7853 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5422 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7900873 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1222998 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 997730 тысяч тенге;
субвенции 5680145 тысяч тенге;
2) затраты 8229672 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13750 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65377 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65377 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2017 № 27-134 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 2512 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 62552 тысяч тенге согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5–қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Саниязов
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Райымбек ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 27-134 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата С. Саниязов
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Райымбекского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2017 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2017 № 27-134 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-60 шешімімен бекітілген 5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

Приложение 5 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 11-60 "О бюджете Райымбекского района на 2017-2019 годы"
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих сексестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование