Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 56-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 15 ақпанда № 3713 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 6-14-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 6-14-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №54-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3643 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2016 жылдың 08 қаңтарында № 1 (157), 2016 жылдың 13 қаңтарында № 2 (158), 2016 жылдың 22 қаңтарында № 3 (159) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4723724 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 236786 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15464 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 60000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4411474 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1491656 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 256537 мың теңге;
субвенциялар 2663281 мың теңге;
2) шығындар 5457222 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30478 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47723 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17245 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 769886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 769886 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ұйғыр ауданы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" емлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М.М Исмаилов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 56-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 февраля 2016 года № 3713. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2017 года № 6-14-92
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2017 № 6-14-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года №3643, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" №1 (157) от 08 января 2016 года, №2 (158) от 13 января 2016 года, № 3 (159) от 22 января 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложением 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих обьемах:
в пункте 1 по строкам:
1) доходы 4723724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 236786 тысячи тенге;
неналоговые поступления 15464 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 60000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4411474 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 1491656 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 256537 тысячи тенге;
субвенции 2663281 тысячи тенге;
2) затраты 5457222 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30478 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47723 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17245 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)769886 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 769886 тысячи тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Х.Имиров
Ұйғыр аудандық
мәслихаттың хатшысы Н.Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-1 шешіміне 1- қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1- қосымша
Ұйғыр ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Исмаилов М.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Х.Имиров
Секретарь районного маслихата Н.Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 01 февраля 2016 года № 56-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 54-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением районногомаслихата от 22 декабря 2015 года №54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

64182
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
161701
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
161701
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13714
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
102787
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16900
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
23800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
315115
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
87278
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86514
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7177
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
79337
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
764
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
764
2
Әлеуметтiк көмек
197382
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197382
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
39681
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32027
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50992
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6985
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5599
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45999
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16099
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30455
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

64182
9
Прочие услуги в области образования
161701
464
Отдел образования района (города областного значения)
161701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13714
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
102787
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16900
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
315115
1
Социальное обеспечение
87278
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86514
005
Государственная адресная социальная помощь
7177
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
79337
464
Отдел образования района (города областного значения)
764
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
764
2
Социальная помощь
197382
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197382
002
Программа занятости
39681
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32027
006
Оказание жилищной помощи
50992
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6985
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5599
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45999
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16099
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения