Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-5-25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 26 шілдеде № 3911 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 6-14-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 6-14-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3643 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 8 қаңтарында №1 (157), 2016 жылдың 13 қаңтарында № 2 (158), 2016 жылдың 22 қаңтарында № 3 (159) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 15 ақпанында № 3713 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 24 ақпанында № 8-9 (164-165), 2016 жылдың 4 наурызында № 10-11 (166-167) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 7 сәуірінде № 3776 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірінде № 17 (173), 2016 жылдың 22 сәуірінде № 18 (174) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-4-20 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3868 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 10 маусымында № 25 (181) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-5-25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 июля 2016 года № 3911. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2017 года № 6-14-92
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2017 № 6-14-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3643, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 8 января 2016 года № 1 (157), от 13 января 2016 года № 2 (158), от 22 января 2016 года № 3 (159)), в решение Уйгурского районного маслихата от 1 февраля 2016 года № 56-1 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 февраля 2016 года № 3713, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 24 февраля 2016 года № 8-9 (164-165), от 4 марта 2016 года № 10-11 (166-167)), в решение Уйгурского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 6-1-6 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 апреля 2016 года № 3776, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 15 апреля 2016 года № 17 (173), от 22 апреля 2016 года № 18 (174)), в решение Уйгурского районного маслихата от 19 мая 2016 года № 6-4-20 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3868, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 10 июня 2016 года № 25 (181)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 158 766 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 458 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 53 714 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 40 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 606 516 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 640 844 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 302 391 мың теңге;
субвенциялар 2 663 281 мың теңге;
2) шығындар 5 892 264 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30 478 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 245 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 769 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 769 886 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ұйғыр ауданы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. М. Исмаилов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложением 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 5 158 766 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 458 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления 53 714 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 40 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 606 516 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 640 844 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 302 391 тысяча тенге;
субвенции 2 663 281 тысяча тенге;
2) затраты 5 892 264 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30 478 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47 723 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 245 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 769 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 769 886 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района (по согласованию М. М. Исмаилов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Қожағұл
Ұйғыр аудандық
мәслихаттың хатшысы Н. Есжан
2016 жылғы 20 шілдедегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-5-25 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Сомасы
Iшкi сыныбы
(мың
Атауы
теңге)
I. Кірістер

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма, жилья".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата К.Қожағул
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-5-25 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 54-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

57724
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
175014
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
175014
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13714
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
102787
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16900
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37113
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
331002
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
87278
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86514
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7177
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
79337
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
764
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
764
2
Әлеуметтiк көмек
213269
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213269
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40368
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32027
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50992
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8185
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5599
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
59999
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16099
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30455
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

57724
9
Прочие услуги в области образования
175014
464
Отдел образования района (города областного значения)
175014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13714
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
102787
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16900
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37113
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
331002
1
Социальное обеспечение
87278
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86514
005
Государственная адресная социальная помощь
7177
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
79337
464
Отдел образования района (города областного значения)
764
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
764
2
Социальная помощь
213269
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213269
002
Программа занятости
40368
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32027
006
Оказание жилищной помощи
50992
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8185
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5599
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
59999
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16099
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения