Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 6-8-48 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 11 қарашада № 4011 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 6-14-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 6-14-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3643 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 8 қаңтарында № 1 (157), 2016 жылдың 13 қаңтарында № 2 (158), 2016 жылдың 22 қаңтарында № 3 (159) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 15 ақпанында № 3713 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 24 ақпанында № 8-9 (164-165), 2016 жылдың 4 наурызында № 10-11 (166-167) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 7 сәуірінде № 3776 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірінде № 17 (173), 2016 жылдың 22 сәуірінде № 18 (174) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-4-20 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3868 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 10 маусымында № 25 (181) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-5-25 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 26 шілдесінде № 3911 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2016 жылдың 05 тамызында № 33 (189), 2016 жылдың 12 тамызында № 34 (190) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 октября 2016 года № 6-8-48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 ноября 2016 года № 4011. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2017 года № 6-14-92
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2017 № 6-14-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3643, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 8 января 2016 года № 1 (157), от 13 января 2016 года № 2 (158), от 22 января 2016 года № 3 (159)), в решение Уйгурского районного маслихата от 1 февраля 2016 года № 56-1 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 февраля 2016 года № 3713, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 24 февраля 2016 года № 8-9 (164-165), от 4 марта 2016 года № 10-11 (166-167)), в решение Уйгурского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 6-1-6 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 апреля 2016 года № 3776, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 15 апреля 2016 года № 17 (173), от 22 апреля 2016 года № 18 (174)), в решение Уйгурского районного маслихата от 19 мая 2016 года № 6-4-20 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3868, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 10 июня 2016 года № 25 (181), в решение Уйгурского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-5-25 " О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 июля 2016 года № 3911, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 5 августа 2016 года № 33 (189), от 12 августа 2016 года № 34 (190)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 417 673 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 666 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 439 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 43 700 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 695 033 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 745 227 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 286 525 мың теңге;
субвенциялар 2 663 281 мың теңге;
2) шығындар 6 151 171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30 478 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 245 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 769 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 769 886 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Ұйғыр ауданы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. М. Исмаилов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Амангелды
Ұйғыр аудандық
мәслихаттың хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016–2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-8-48 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұйғыр аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Муталимович Исмаилов Мырзалим
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-8-48 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложением 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 5 417 673 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 666 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 439 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 43 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 695 033 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 745 227 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 286 525 тысяча тенге;
субвенции 2 663 281 тысяча тенге;
2) затраты 6 151 171 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30 478 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47 723 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 245 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 769 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 769 886 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района (по согласованию М. М. Исмаилов) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма, жилья".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата М.Амангелды
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Согласование к решению Уйгурского районого маслихата от 26 октября 2016 года № 6-8-48 "О внесении изменений в решение Уйгурского районого маслихата от 22 декабря 2015 года № 54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела
экономики и бюджетного планирования
Уйгурского района" Исмаилов Мырзалим Муталимович
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 26 октября 2016 года № 6-8-48 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 54-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы