"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 3057 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2868 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қаңтарында №1-2 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"169 833 197" сандары "182 938 583" сандарымен ауыстырылсын;
"15 849 583" сандары "16 197 455" сандарымен ауыстырылсын;
"855 708" сандары "1 341 396" сандарымен ауыстырылсын;
"153 120 406" сандары "165 392 232" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"168 536 410" сандары "181 146 992" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"2 484 741" сандары "8 598 082" сандарымен ауыстырылсын;
"3 243 112" сандары "9 420 591" сандарымен ауыстырылсын;
"758 371" сандары "822 509" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"567 796" сандары "727 877" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-1 755 750" сандары "-7 534 368" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"1 755 750" сандары "7 534 368" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 29 апреля 2016 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 мая 2016 года № 3057
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2868, опубликованно в газете "Знамя труда" от 7 января 2016 года №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "169 833 197" заменить цифрами "182 938 583";
цифры "15 849 583" заменить цифрами "16 197 455";
цифры "855 708" заменить цифрами "1 341 396";
цифры "153 120 406" заменить цифрами "165 392 232";
в подпункте 2):
цифры "168 536 410" заменить цифрами "181 146 992";
в подпункте 3):
цифры "2 484 741" заменить цифрами "8 589 082";
цифры "3 243 112" заменить цифрами "9 420 591";
цифры "758 371" заменить цифрами "822 509";
в подпункте 4):
цифры "567 796" заменить цифрами "727 877";
в подпункте 5):
цифры "-1 755 750" заменить цифрами "-7 534 368";
в подпункте 6):
цифры "1 755 750" заменить цифрами "7 534 368".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2016 жылғы

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного

140 799
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
474 045
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
423 191
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 886 117
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
9 292
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 324 405
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 003 740
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
903 642
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 269
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
19 302 837
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
641 992
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 523 628
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 481 614
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
42 014
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 784 810
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 373
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45 713
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 365
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
87 679
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
75 308
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 400
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 346 772
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

140 799
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
474 045
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
423 191
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 886 117
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
9 292
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 324 405
253
Управление здравоохранения области
21 003 740
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
903 642
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 269
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
19 302 837
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
641 992
253
Управление здравоохранения области
1 523 628
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 481 614
029
Областные базы спецмедснабжения
42 014
253
Управление здравоохранения области
1 784 810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
150 373
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
45 713
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 365
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
87 679
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
75 308
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 400
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 346 772
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

4 089 276
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 266 496
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
659 639
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
799 490
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
255 729
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
281 852
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 786
261
Облыстың білім басқармасы
444 943
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
393 837
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51 106
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
365 188
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
365 188
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
888 733
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 787
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
13 026
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 015
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
31 530
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 073
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 494
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 089 276
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 266 496
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
659 639
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
799 490
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
255 729
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
281 852
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
269 786
261
Управление образования области
444 943
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
393 837
037
Социальная реабилитация
51 106
256
Управление координации занятости и социальных программ области
365 188
003
Социальная поддержка инвалидов
365 188
256
Управление координации занятости и социальных программ области
888 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
99 787
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
13 026
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
42 015
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
31 530
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
206 073
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 494
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

196 294
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
45 936
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 733
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
538
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
187 307
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 793
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
55 650
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 662
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
988
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
32 473
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 473
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 311 438
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
281 102
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
281 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 631
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9 631
261
Облыстың білім басқармасы
1 448 172
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 224 880
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
223 292
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
191 506
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180 459
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 047
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 147 472
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

196 294
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
45 936
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 733
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
538
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
187 307
263
Управление внутренней политики области
35 793
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 793
270
Управление по инспекции труда области
55 650
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 662
003
Капитальные расходы государственного органа
988
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
32 473
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
32 473
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 311 438
253
Управление здравоохранения области
281 102
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
281 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 631
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 631
261
Управление образования области
1 448 172
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 224 880
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
223 292
273
Управление культуры, архивов и документации области
191 506
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
180 459
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 047
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 147 472
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

823 436
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 324 036
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 195 806
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 236
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 088
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
408 348
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
123 797
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
18 989
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
32 822
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
553 526
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 034 501
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 034 501
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 248
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 248
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 058 533
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 089 700
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
226 283
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
376 246
008
Театр және музыка өнерін қолдау
487 171
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
402 264
026
Мәдениет объектілерін дамыту
402 264
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 902 164
001
Жергіліктті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 652
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
227 588
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
2 593 411

823 436
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 324 036
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 195 806
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
57 236
005
Капитальные расходы государственного органа
1 088
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
408 348
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
123 797
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
18 989
038
Развитие коммунального хозяйства
32 822
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
553 526
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 034 501
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 034 501
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 248
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3 248
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 058 533
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 089 700
005
Поддержка культурно-досуговой работы
226 283
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
376 246
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
487 171
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
402 264
026
Развитие объектов культуры
402 264
285
Управление физической культуры и спорта области
3 902 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
42 652
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
227 588
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
2 593 411

10 940 028
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 727 875
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 232
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
173 678
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 602
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
90 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
535
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 203 712
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 500
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
186 974
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
50 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
63 462
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
178
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
700 000
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
612 229
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 210 966
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
21 704
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 798 075
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
30 700
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
306 560
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер

10 940 028
255
Управление сельского хозяйства области
8 727 875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
182 232
002
Поддержка семеноводства
173 678
003
Капитальные расходы государственного органа
1 602
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
90 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
535
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 203 712
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 500
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
186 974
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
50 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
63 462
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
178
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
700 000
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
612 229
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 210 966
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
21 704
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 798 075
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
30 700
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
306 560
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

43 416
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 416
12
Көлiк және коммуникация
4 152 812
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 799 047
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
617 306
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
720 341
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
46 850
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 414 550
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
353 765
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
353 765
13
Басқалар
22 791 094
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 207 811
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау"
34 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
1 982 176
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру"
191 635
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
852 682
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
852 682
257
Облыстың қаржы басқармасы
19 372 202
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
334 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
892 264
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 776 941
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 368 997
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
266 666
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

43 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
43 416
12
Транспорт и коммуникации
4 152 812
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 799 047
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
617 306
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
720 341
042
Развитие транспортной инфраструктуры
46 850
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 414 550
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
353 765
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
353 765
13
Прочие
22 791 094
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 207 811
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
34 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
1 982 176
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
191 635
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
852 682
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
852 682
257
Управление финансов области
19 372 202
012
Резерв местного исполнительного органа области
334 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
892 264
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
15 776 941
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
2 368 997
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
266 666
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов