"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 127 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 мамырда № 3083 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 тамыздағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 05.08.2019 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы "18" 04
№ 127 қаулысымен бекітілген
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 6-4/1072 бұйрығымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12933 болып тіркелген) (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетіледі.
Өтінімді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление акимата Жамбылской области от 18 апреля 2016 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 мая 2016 года № 3083. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 5 августа 2019 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 05.08.2019 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настояшего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от "18" 04 2016 года № 127
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" (далее – услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 6-4/1072 "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12933) (далее – стандарт).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: одан әрі көрсетілетін қызметті алушының банктік шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем құжаттарын ұсыну.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген жағдайда стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама жолданады.
2. Мемлекеттік қызметтер көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша іс - қимылды бастау үшін
негіздеме – стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір
рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 15 (он бес) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкес, құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, өтінімді қабылдаудан бас тартады және стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минуттың ішінде жауапты орындаушыны анықтайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы өтінімді Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігін 2 (екі) жұмыс күні ішінде қарастырады.
Өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес келген жағдайда бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості 1 (бір) жұмыс күні ішінде қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бекітуге ұсынады.
Өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес болмаған жағдайда жазбаша түрде бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауаптың жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға ұсынады;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес келген жағдайда бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості бекітеді және оны көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөліміне 1 (бір) сағат ішінде ұсынады.
Өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес болмаған жағдайда өтінім берушіге жазбаша түрде бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауапқа қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне одан әрі өтінім иесіне табыстау үшін жолдайды;

1) канцелярии услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателя.
При обращении через Государственную корпорацию направляется уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя по форме, согласно приложению 1 к стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка процедуры (действий) структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги является перечень документов цуазанный в пункте 9 стандарта;
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает от услугополучателя заявку, регистрирует и представляет руководителю услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта государственной услуги, отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 3 к стандарту;
2) руководитель услугодателя определяет исполнителя и направляет ответственному исполнителю услугодателя в течение 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает заявку на предмет соответствия условиям пункта 4 Правил в течение 2 (двух) рабочих дней.
В случае соответствия заявки условиям, указанные пунктом 4 Правил, формирует ведомость на оплату бюджетных субсидий и представляет руководителю услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня.
В случае несоответствия заявки условиям, указанные в пункте 4 Правил, готовит проект письменного мотивированного ответа с указанием причин ее отклонения и представляет на подпись руководителю услугодателя;
4) руководитель услугодателя в случае соответствия заявки условиям, указанные пунктом 4 Правил, утверждает ведомость на оплату бюджетных субсидий и представляет ее в отдел бухгалтерского учета услугодателя в течение 1 (одного) часа.
В случае несоответствия заявки условиям, указанные в пункте 4 Правил, подписывает письменного мотивированного ответа с указанием причин ее отклонения и направляет сотруднику канцелярии для дальнейшего вручения заявителю;

5) көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөлімі бекітілген ведомості негізінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шотын 1 (бір) жұмыс күні ішінде ұсынады.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) өтінімді қабылдау, тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсыну;
2) жауапты орындаушыны анықтау және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау;
3) өтінімді Қағидалар шарттарына сәйкестігін қарастыру, бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості қалыптастыру және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бекітуге ұсыну немесе жазбаша түрде бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауаптың жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға ұсыну;
4) субсидиялар төлеуге арналған ведомості бекіту және оны көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөліміне ұсыну немесе өтінім берушіге жазбаша түрде бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауапқа қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне одан әрі өтінім иесіне табыстау үшін жолдау;
5) аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шотын ұсыну.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөлімі.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасында рәсімдердің (іс-қимылдың) кезектілігін сипаттау және әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсету:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 15 (он бес) минут ішінде қабылдайды, тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкес, құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, өтінімді қабылдаудан бас тартады және стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минуттың ішінде жауапты орындаушыны анықтайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы өтінімді Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкестігін 2 (екі) жұмыс күні ішінде қарастырады.

5) отдел бухгалтерского учета услугодателя на основании утвержденной ведомости представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов и счет к оплате в течение 1 (одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием заявки, регистрация и представление руководителю услугодателя;
2) определение исполнителя и направление ответственному исполнителю услугодателя;
3) рассмотрение заявки на предмет соответствия условиям Правил, формирование ведомости на оплату бюджетных субсидий и представление руководителю услугодателя или подготовление проекта письменного мотивированного ответа с указанием причин ее отклонения и представление на подпись руководителю услугодателя;
4) утверждение ведомости на оплату бюджетных субсидий и представление ее в отдел бухгалтерского учета услугодателя или подписывание письменного мотивированного ответа с указанием причин ее отклонения и направление сотруднику канцелярии для дальнейшего вручения заявителю;
5) представление в территориальное подразделение казначейства реестр счетов и счет к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
ответственный исполнитель услугодателя;
руководитель услугодателя;
отдел бухгалтерского учета услугодателя;
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры действий:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает от услугополучателя заявку, регистрирует и представляет руководителю услугодателя в течение 15 (пятнадцати) минут.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта государственной услуги, отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 3 к стандарту;
2) руководитель услугодателя определяет исполнителя и направляет ответственному исполнителю услугодателя в течение 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает заявку на предмет соответствия условиям пункта 4 Правил в течение 2 (двух) рабочих дней.

Өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес келген жағдайда бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості 1 (бір) жұмыс күні ішінде қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бекітуге ұсынады.
Өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес болмаған жағдайда жазбаша түрде бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауаптың жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға ұсынады;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес келген жағдайда бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості бекітеді және оны көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөліміне 1 (бір) сағат ішінде ұсынады.
Өтінім Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарға сәйкес болмаған жағдайда өтінім берушіге жазбаша түрде бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауапқа қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне одан әрі өтінім иесіне табыстау үшін жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің есеп бөлімі бекітілген ведомості негізінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шотын 1 (бір) жұмыс күні ішінде ұсынады.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеудің ұзақтығы:
Мемлекеттік корпорация көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді 15 (он бес) минут ішінде қабылдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінімді қабылдаудан бас тартады және стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Өтінімді қабылдап алғаннан кейін оны 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушіге ұсынады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының өтінімін Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген шарттарына сәйкестігіне тексерген соң, стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарламаны мемлекеттік корпорацияға жолдайды.
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беруді жеке басты куәландыратын құжатты көрсеткен жағдайда, қолхат негізінде оның жұмыскері жүзеге асырады.
Мемлекеттік корпорация нәтиженің бір ай сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды көрсетілетін қызметті берушіге сақтауға береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткеннен кейін жүгінген кезде, Мемлекеттік корпорацияның сұрауы бойынша көрсетілетін қызметті беруші 1 (бір) жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жолдайды.

В случае соответствия заявки условиям, указанные пунктом 4 Правил, формирует ведомость на оплату бюджетных субсидий и представляет руководителю услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня.
В случае несоответствия заявки условиям, указанные в пункте 4 Правил, готовит проект письменного мотивированного ответа с указанием причин ее отклонения и представляет на подпись руководителю услугодателя;
4) руководитель услугодателя в случае соответствия заявки условиям, указанные пунктом 4 Правил, утверждает ведомость на оплату бюджетных субсидий и представляет ее в отдел бухгалтерского учета услугодателя в течение 1 (одного) часа.
В случае несоответствия заявки условиям, указанные в пункте 4 правил, подписывает письменного мотивированного ответа с указанием причин ее отклонения и направляет сотруднику канцелярии для дальнейшего вручения заявителю;
5) отдел бухгалтерского учета услугодателя на основании утвержденной ведомости представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов и счет к оплате в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги:
Государственная корпорация принимает от услугополучателя заявку в течение 15 (пятнадцати) минут.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к стандарту.
После принятия заявки представляет ее услугодателю в течение 1 (одного) рабочего дня.
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственной корпорации, его длительность:
услугодатель после проверки заявки услугополучателя на предмет соответствия требованиям, указанных в пункте 4 правил, направляет в Государственную корпорацию уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя по форме, согласно приложению 1 к стандарту.
В Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется еҰ работником на основании расписки, при предъявлении документа, удостоверяющего личность.
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.

Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен, Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті Жамбыл облысы әкімдігінің (http://zhambyl.gov.kz) интернет-ресурстарында және көрсетілетін қызметті берушінің ресми сайтында (http://ush.zhambyl.kz) орналастырылады.
"Ауыл шаруашылығы
тауарын өндірушілерге
су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Ауыл шаруашылығы
тауарын өндірушілерге
су беру қызметтерінің құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет - ресурсе акимата Жамбылской области (http://zhambyl.gov.kz) и на официальном сайте услугодателя (http://ush.zhambyl.kz).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через услугодателя
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование стоимости
услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через Государственную корпорацию
Условные обозначения: