"Жергiлiктi маңызы бар мемлекеттiк табиғи-қорық қоры объектiлерiнiң тiзбесiн бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 254 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қазанда № 3168 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергiлiктi маңызы бар мемлекеттiк табиғи-қорық қоры объектiлерiнiң тiзбесiн бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 131 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2717 болып тіркелген, 2015 жылдың 27 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігінің
Орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитетінің төрағасының міндетін атқарушы
Қ. Үстеміров
"___" "________________" 2016 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы 25 тамыз
№ 254 қаулысына қосымша
Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесі
р/н
Табиғи-қорық қоры объектілерінің атауы
Аумағы, гектар
Орналасқан жері
Кімнің қарауына жатады
11.
"Үмбет" жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумал

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 131 "Об утверждении перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения"
Постановление акимата Жамбылской области от 25 августа 2016 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 октября 2016 года № 3168
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 131 "Об утверждении перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2717, опубликовано газете "Знамя труда" от 27 августа 2015 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
исполняющий обязанности
Председателя Комитета лесного хозяйства
и животного мира Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
К. Устемиров
"__" " " 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 25 августа 2016 года № 254
Перечень
объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения
п/п
Найменование государственного природно-заповедного фонда
Площадь, гектар
местонахождение
В чьем ведении находится
11.
Государственный Природный Заказник местного значения "Умбет"

298 400
Т. Рысқұлов, Байзақ және Меркі аудандары
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22.
"Меркі" жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумал
68 910
Т. Рысқұлов және Меркі аудандары

298 400
Т. Рыскуловский, Байзакский и Меркенский районы
Коммунальное государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
22.
Государственный природный заказник местного значения "Мерке"
68910
Т. Рыскуловский, и Меркенский районы