"Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру", "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" және "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертпей қолданыстағы ғимараттардағы үй-жайларды (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 105 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 299 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 3193 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 07.03.2018 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру", "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" және "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертпей қолданыстағы ғимараттардағы үй-жайларды (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 105 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3059 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 мамырда жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5 тармағының 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) қызмет көрсетушіге арыз өткізген уақыттан бастап, техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі емес объектілерді жобалау бойынша өтініштерді қарау мерзімі:
сәулет жоспарлау тапсырмасын және техникалық шарттарды беруге – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
бастапқы материалдарды (сәулет жоспарлау тапсырмасын, техникалық шарттар, егжей- тегжейлі жоспарлау жобасының көшірмесі, тік жоспарлау белгілері, жолдар мен көшелердің көлденең қималары, сыртқы инженерлік желілер трассаларының схемалары) алу - 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
қызмет көрсетушіге арыз өткізген уақыттан бастап, техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі объектілерді жобалау бойынша өтініштерді қарау мерзімі:
сәулет жоспарлау тапсырмасын және техникалық шарттарды беруге – 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
бастапқы материалдарды (сәулет жоспарлау тапсырмасын, техникалық шарттар, егжей- тегжейлі жоспарлау жобасының көшірмесі, тік жоспарлау белгілері, жолдар мен көшелердің көлденең қималары, сыртқы инженерлік желілер трассаларының схемалары) алу - 16 (он алты) жұмыс күні ішінде;".

"О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 105 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Выдача архитектурно-планировочного задания" и "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Постановление акимата Жамбылской области от 10 октября 2016 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 октября 2016 года № 3193. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 7 марта 2018 года № 31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 07.03.2018 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 105 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Выдача архитектурно-планировочного задания" и "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3059, официально опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 17 мая 2016 года) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденного данным постановлением, подпункт 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) на проектирование технически и (или) технологически несложных объектов с момента сдачи заявления услугодателю:
на выдачу архитектурно-планировочного задания и технических условий – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
на получение исходных материалов (архитекурно-планировочного задания, технические условия, выкопировка из проекта детальной планировки, вертикальные планировочные отметки, поперечные профили дорог и улиц, схема трасс наружных инженерных сетей) – 14 (четырнадцати) рабочих дней;
на проектирование технически и (или) технологически сложных объектов с момента сдачи заявления услугодателю:
на выдачу архитектурно-планировочного задания и технических условий – в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней;
на получение исходных материалов (архитекурно-планировочное задание, технические условия, выкопировка из проекта детальной планировки, вертикальные планировочные отметки, поперечные профили дорог и улиц, схема трасс наружных инженерных сетей) - в течение 16 (шестнадцати) рабочих дней;";

көрсетілген қаулымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 8 тармағының 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) қызмет көрсетушіге арыз өткізген уақыттан бастап, техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі емес объектілерді жобалау бойынша өтініштерді қарау мерзімі:
сәулет жоспарлау тапсырмасын және техникалық шарттарды беруге – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
бастапқы материалдарды (сәулет жоспарлау тапсырмасын, техникалық шарттар, егжей- тегжейлі жоспарлау жобасының көшірмесі, тік жоспарлау белгілері, жолдар мен көшелердің көлденең қималары, сыртқы инженерлік желілер трассаларының схемалары) алу - 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
қызмет көрсетушіге арыз өткізген уақыттан бастап, техникалық және (немесе) технологиялық жағынан күрделі объектілерді жобалау бойынша өтініштерді қарау мерзімі:
сәулет жоспарлау тапсырмасын және техникалық шарттарды беруге – 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
бастапқы материалдарды (сәулет жоспарлау тапсырмасын, техникалық шарттар, егжей- тегжейлі жоспарлау жобасының көшірмесі, тік жоспарлау белгілері, жолдар мен көшелердің көлденең қималары, сыртқы инженерлік желілер трассаларының схемалары) алу - 16 (он алты) жұмыс күні ішінде;".
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің № 1 қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
"Сәулет-жоспарлау
тапсырмасын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

в регламенте государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденном данным постановлением, подпункт 3) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"3) на проектирование технически и (или) технологически несложных объектов с момента сдачи заявления услугодателю:
на выдачу архитектурно-планировочного задания и технических условий – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
на получение исходных материалов (архитекурно-планировочное задание, технические условия, выкопировка из проекта детальной планировки, вертикальные планировочные отметки, поперечные профили дорог и улиц, схема трасс наружных инженерных сетей) – 14 (четырнадцати) рабочих дней;
на проектирование технически и (или) технологически сложных объектов с момента сдачи заявления услугодателю:
на выдачу архитектурно-планировочного задания и технических условий – в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней;
на получение исходных материалов (архитекурно-планировочное задание, технические условия, выкопировка из проекта детальной планировки, вертикальные планировочные отметки, поперечные профили дорог и улиц, схема трасс наружных инженерных сетей) - в течение 16 (шестнадцати) рабочих дней;";
приложение № 1 регламента государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания" изложить в новой редакции согласно приложению к данному постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача архитектурно-
планировочного
задания"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания"