Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қарашада № 3199 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 21.04.2023 № 2-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексінің 182 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен жылына бір рет 2 (екі) айлық есептік көрсеткіштен кем емес мөлшерінде өтеу белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың құқықтық тәртіп, әлеуметтік-мәдени салалар, гендерлік саясат және қоғамдық ұйымдармен байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А. Сансызбай Б. Қарашолақов

Об установлении размеров возмещения расходов на коммунальные услуги и топливо за счет бюджетных средств медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа
Решение Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 ноября 2016 года № 3199. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 21 апреля 2023 года № 2-9
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 21.04.2023 №2-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 182 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа, возмещение расходов на коммунальные услуги и топливо за счет бюджетных средств в размере не менее 2 (двух) месячных расчетных показателей один раз в год.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам правопорядка, социально-культурной сферы, гендерной политики и связи с общественными объединениями.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. Сансызбай Б. Карашолаков