"Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 13 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 ақпанда № 2925 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 4742 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 07.12.2023 № 4742 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлаулар кезінде барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы №184 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №2546 болып тіркелген, 2015 жылдың 4 наурыздағы №10 (1245) "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар реттік нөмірлерімен 31, 32, 33 жолдарымен толықтырылсын:
31
№1 колледжі
Тараз қаласы, Төле би көшесі, №196
32
№55 орта мектебі
Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі, №4
33
Тараз химия-технологиялық колледжі
Тараз қаласы, Домалақ ана көшесі, №268

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Тараз №184 от 23 февраля 2015 года "О предоставлении помещений для встреч всех кандидатов с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 25 января 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 февраля 2016 года № 2925. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 7 декабря 2023 года № 4742
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 07.12.2023 № 4742 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 23 февраля 2015 года за №184 "О предоставлении помещений для встреч всех кандидатов с избирателями на договорной основе и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2546, опубликовано 4 марта 2015 года в газете "Жамбыл-Тараз" №10 (1245)) следующее изменения и дополнения:
приложение 2 к указанному постановлению согласно приложению 1 к настоящему постановлению изложить в новой редакции.
В приложение 1 к указанному постановлению помещения, предоставляемые для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе дополнить строками, порядковыми номерами 31, 32, 33.
31
Колледж №1
город Тараз, улица Толе би №196
32
Средняя школа №55
город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагал, №4
33
Таразский химия-технологический колледж
город Тараз, улица Домалак ана, №268

Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі, №4, №55 орта мектебінің жаны

микрорайон Шолдала, улица Кумшагал, №4, возле средней школы №55