"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қазанда № 3167 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2879 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "33 121 319" сандары "33 291 319" сандарымен ауыстырылсын;
"6 886 732" сандары "7 027 732" сандарымен ауыстырылсын;
"123 768" сандары "116 068" сандарымен ауыстырылсын;
"308 089" сандары "344 789" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшадағы "36 088 750" сандары "36 258 750" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 сентября 2016 года № 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 октября 2016 года № 3167
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2879, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "33 121 319" заменить цифрами "33 291 319";
цифры "6 886 732" заменить цифрами "7 027 732";
цифры "123 768" заменить цифрами "116 068";
цифры "308 089" заменить цифрами "344 789";
в подпункте 2) цифры "36 088 750" заменить цифрами "36 258 750";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы Ғ. Мадимаров
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 28 қыркүйектегі

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Исполняющий обязанности
секретаря Таразского
городского маслихата Г. Мадимаров
Приложение 1
к решению Таразского

102 561
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
137 095
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
320 555
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 213
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85 674
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 177
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 337
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 553
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 553
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 674 665
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 125
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
200 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
7 000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
72 837
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
72 837
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
335 032
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
335 032
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 300 281
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 037 052
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 263 229
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 492
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 325
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
167
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
334 133
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
269 241

102 561
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
137 095
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
320 555
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 213
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85 674
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 177
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 160
021
Капитальные расходы государственного органа
2 337
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 553
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 553
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 674 665
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 125
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
200 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7 000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
72 837
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
72 837
464
Отдел образования района (города областного значения)
335 032
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
335 032
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 300 281
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 037 052
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 263 229
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
20 492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
20 325
005
Капитальные расходы государственного органа
167
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
334 133
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
269 241