"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 10-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қазанда № 3196 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2879 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "33 291 319" сандары "33 608 386" сандарымен ауыстырылсын;
"7 027 732" сандары "7 098 205" сандарымен ауыстырылсын;
"116 068" сандары "115 595" сандарымен ауыстырылсын;
"344 789" сандары "420 332" сандарымен ауыстырылсын;
"25 802 730" сандары "25 974 254" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "36 258 750" сандары "36 575 817" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 октября 2016 года № 10-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 октября 2016 года № 3196
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2879, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "33 291 319" заменить цифрами "33 608 386";
цифры "7 027 732" заменить цифрами "7 098 205";
цифры "116 068" заменить цифрами "115 595";
цифры "344 789" заменить цифрами "420 332";
цифры "25 802 730" заменить цифрами "25 974 254";
в подпункте 2) цифры "36 258 750" заменить цифрами "36 575 817".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрайымы мәслихатының хатшысы
Ж. Орынбаева Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 28 қазандағы

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Ж. Орынбаева Б. Нарбаев
Приложение 1 к решению
Таразского городского

17 200
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102 561
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135 840
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
307 724
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 213
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 236
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 739
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 337
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 302
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 302
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 952 206
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 125
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
200 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
7 000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
72 837
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
72 837
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
335 033
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
335 033
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 460 192
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 045 101
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 415 091
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 422
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 255
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
167
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17 200
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102 561
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135 840
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
307 724
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 213
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 739
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 160
021
Капитальные расходы государственного органа
2 337
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 302
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 302
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 952 206
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 125
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
200 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7 000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
72 837
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
72 837
464
Отдел образования района (города областного значения)
335 033
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
335 033
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 460 192
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 045 101
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 415 091
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
21 422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 255
005
Капитальные расходы государственного органа
167
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)